Facebook Twitter E-mail
17. března 2014

H50: Jorge Garcia povýšen na hlavní postavu

Herec Jorge Garcia bude v nedávno ohlášené páté sérii Hawaii Five-0 hlavní postavou!

Tento herec, který se nejvíce proslavil svou rolí ve Ztracených, hostoval v H50 prozatím ve dvou epizodách, aktuální díl je třetí. Ztvárňuje Jerryho Ortegu, konspiračního teoretika a bývalého středoškolského spolužáka Chin Ho Kellyho, jehož hraje Daniel Dae Kim, také známý ze Ztracených.

„Jorge velmi rychle udělal z Jerryho nepravděpodobného, ale cenného člena Five-0 rodiny,“ řekl výkonný producent a tvůrce seriálu Peter Lenkov. „Máme mnoho možností, jak využít Jerryho neobyklé a nakažlivé touhy chytat padouchy.“

Tento krok přináší Garciu zpět na Havaj, kde 6 let natáčel právě Lost. Kromě něj se ze Ztracených v Hawaii 5–0 objevili Henry Ian Cusick, Tania Raymonde, Cynthia Watros, Terry O'Quinn, Reiko Aylesworth či Sam Anderson.

Naposled měl Garcia hlavní roli v Alcatrazu od stanice FOX. Epizodní role měl také v Once Upon a Time, HIMYM, Fringe a Californication.


Jste rádi, že budeme Jerryho vídat častěji?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Arkantos
před 187 týdny
Kamekonu nahradil Chi McBride ako velitel SWAT. Odkedy je hlavna postava...
Sleslikslicka
před 187 týdny
Jo, taky si říkám, přijmuli Katherine do 5O a od tý doby je tam ještě míň, než...
Arkantos
před 187 týdny
ako sa to vezme. Proti mamam nic nemam ale myslim ze Danovej uz bolo dost....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY