Facebook Twitter E-mail
15. března 2014

Veronica Mars: Spoilery z PaleyFestu 2014

Jak jistě všichni fanoušci vědí, konečně jsme se dočkali a film Veronica Mars dorazil do kin. K této příležitosti vám přinášíme informace z PaleyFestu, na kterém se sešli společně s tvůrcem Robem Thomasem a představitelkou hlavní role Kristen BellJason Dohring (Logan Echolls), Enrico Colantoni (Keith Mars), Ryan Hansen (Dick Casablancas), Francis Capra (Eli Weevil Navarro), Percy Daggs III (Wallace Fennel), Chris Lowell (Stosh ‚Piz‘ Piznarski) a Tina Majorino (Cindy “Mac” Mackenzie).

Na vyprodaném panelu se promítal dokument o tom, jak vznikal samotný film; zobrazoval i snahu herců přesvědčit fanoušky, aby jim pomohli uskutečnit natáčení skrz Kickstarter kampaně. Thomas zmínil svůj původní plán, kdy na jaře 2012 chtěl na Kickstarter nahrát video, jenže začalo pochybovat studio Warner Bros. Naštěstí video začalo kolovat skrz kanceláře studia a získavat podporu. „Potřebovali jsme dokázat, že máme diváky, a sehnat někoho, kdo by byl ochotný financovat film,“ sdělila Bell. V té době byla Bell jediným hercem, který byl filmu zavázán a ostatní ani nevěděli, zda by se ve filmu objevili. Thomas řekl, že pro něj bylo výzvou vymyslet děj tak, aby si tam mohly zahrát všechny postavy z teenagerovských let Veronicy.

Byl to ten samý spisovatelský blok, kterému čelil, když vymýšlel neúspěšný FBI pilot Veronicy Mars. „Vždy je šéf televize, který vás má rád, jenže pak se najde někdo mocnější než on,“ řekl na pódiu Thomas. „Podívali se na ratingy Veronicy Mars a pomysleli si: ‚co to ksakru‘,“ vtipkoval Chris Lowell a dodal: „Nebyl jsem obsazen do jednoho filmu a už jsem si zjišťoval adresy herců, abych jim poslal antrax.“ Když ho ale nakonec obsadili, jeho reakcí bylo: „Nechte mě hádat – moji postavu oddělají.“

Thomas také prozradil, že Bell byla první herečkou, kterou během 3 až 4 týdnů během konkurzu na seriál viděl. Její vystoupení se mu vrylo do paměti a byl moc rád, že ji stanice odsouhlasila pro hlavní roli. To, že udělal správně rozhodnutí, si potvrdil během třetího natáčecího dne, když točili scénu, kde se Veronica ráno probudí poté, co byla znásilněna. „Začaly jí po tváři stékat slzy a já si uvědomil, že máme hvězdu!“

Co se týče vyhlídek do budoucnosti Thomas vyslovil své přání, že by rád udělal i sequel, ale vše zavisí na tom, kolik film vydělá. Pokud to ale nedopadne, tvůrce nás ujistil, že film napsal tak, aby byli diváci byli spokojení a nedopadlo to jako se závěrem 3. řady.


Těšíte se na film? Uvítali byste pokračování?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Frki
před 284 týdny
To má na svědomí Flixster a iTunes... v den vydaní se to uploadovalo...
Hrus
před 283 týdny
Zkouknul sem, líbilo se, ale teď sem několik noci nespal, protože si pouštím...
Vegen
před 281 týdny
Díky filmu jsem se konečně dokopal zkouknout seriál, který mě nějak minul a byl...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY