Facebook Twitter E-mail
19. března 2014

Zoufalá manželka Felicity Huffman míří zpět k ABC

Na konci února jsme vás informovali o novém projektu American Crime od Johna Ridleyho, jehož pilot si objednala stanice ABC. Začal tedy casting a po usilovném hledání našli tvůrci svou hlavní ženskou postavu. Roli získala Felicity Huffman, kterou si dozajista většina diváků pamatuje jako Lynette Scavo ze seriálu Desperate Housewives (Zoufalé manželky).

Pilot tohoto dramatu, jehož scénáře i režie se ujme právě Ridley, se soustředí na životy lidí, kteří budou zapleteni do soudního procesu. Huffman bude hrát Barb Skokie, bývalou manželku Russe (Timothy HuttonLeverage), který měl slabost pro gamblerství. Barb tak musela vychovávat jejich dva syny, Marka a Matta, úplně sama a jelikož neměla žádné prostředky, musela s nimi bydlet na ubytovně. Život na ubytovně se jí hnusí a nepomáhá tomu ani fakt, že tam je jedinou svobodnou běloškou – podle toho se k ní ostatní obyvatelé také chovají. Její syn Matt byl zavražděn a ona je odhodlaná být vyšetřování co nejblíže, aby se ujistila, že za synovu vraždu bude viník pykat. Klidně bude podávat informace i tisku, aby tak přitlačila na místní policii.

Kromě Huffman a Huttona se v projektu objeví také Elvis Nolasco, Caitlin Gerard, Richard Cabral, Johnny Ortiz, Benito Martinez, W. Earl Brown a Penelope Ann Miller. Pozici výkonných producentů bude plnit Ridley společně s Michaelem McDonaldem.


Byli byste rádi, kdyby byl seriál objednán? Potešil by vás návrat Felicity Huffman a Timothyho Huttona?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 277 týdny
Nezní to špatně! :)
Crazy-Nut*
před 277 týdny
Felicity je podle mě dobrá herečka, takže jí ráda uvidím, už díky popisu její...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY