Facebook Twitter E-mail
18. března 2014

PaleyFest 2014: Zemře matka na konci HIMYM?

Mezi seriály, které zavítaly na letošní PaleyFest, patřil i seriál Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother, který již za 14 dní opustí seriálový svět. Již ze začátku bylo řečeno, že tvůrci a CBS budou všechny informace až do finálové epizody tajit.

Světem internetu se začala pokládat otázka, že by měla postava matky, na kterou jsme čekali několik let, zemřít. Moderátor Wayne Brady (představitel homosexuálního bratra Barneyho Stinsona) se tvůrců zeptal narovinu. Craig Thomas a Carter Bays se okamžitě odpovědi vyhýbali a odvrátili téma na to, jak bylo těžké udržet v tajnosti matku po celých osm sezón. Stejný případ nastal i u otázky týkající se poslední facky. „Ta padne, nezapomeneme,“ přislíbil Thomas.

Na panel dorazili všichni představitelé hlavních rolí kromě Jasona Segela a Neila Patricka Harrise, který se účastnil pomocí videochatu. Nechyběli ani tvůrci s režisérkou Pamelou Fryman. Otázky od fanoušků byly velice podobné, nejčastěji však pokládali otázku „Co byl/a váš/vaše neoblíbenější HIMYM…?“ Nechyběla ani otázka o seriálu Buffy, přemožitelka upírů na Alyson Hannigan. Netradiční otázka pak byla „Jak se stát herečkou?“Josh Radnor reagoval: “Zníš opravdu talentovaně." Ostatní herci zmínili start své kariéry a Radnor později doporučil nastoupit na divadelní školu, radu však okamžitě vyvrátila Cristin Milioti.


Těšíte se na finálovou epizodu seriálu Jak jsem poznal vaši matku? Myslíte si, že matka opravdu zemře?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Jack.Gibbs
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

HonZajs000
před 187 týdny
Po HIMYMu se mi bude stýskat. I když hodně klesli v mých očích za to, co...
inekafe
před 187 týdny
asi je to myslené tak, že namiesto 3 bodiek si môžeš doplniť, čo...
HonZajs000
před 187 týdny
Jo, to mě nenapadlo. Ještě, že tě mám, brachu. :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY