Facebook Twitter E-mail
17. března 2014

ABC Family prodlužuje dvojici seriálů!

Stanice ABC Family dnes oznámila, že prodlužuje dva své seriály pro další série. Kromě této novinky přišla stanice také s tím, že objednává trojici nových dramatických pilotů.

Nových sérií se dočkají komedie Melissa and Joey a Baby Daddy. Ani u jednoho z nich není prodloužení překvapivé. Melissa and Joey se již brzy dočká milníku sté epizody. Obě komedie jsou kromě toho čím dál tím víc sledovanější; v lednu dosáhly sedmnáctiměsíčního rekordu jak v celkových divácích, tak i v cílových skupinách.

Jak jsme již zmínili, kromě obnovení této dvojice si ABC Family objednala také tři nové dramatické piloty:

Alice in Arabia

Jde o drama točící se okolo rebelské americké teenagerky. Po smrti svých rodičů je dívka nevědomky unesena jinými členy své rodiny, jejíž kořeny sahají až do Saudské Arábie. Alice je nyní cizinka v novém světě. Naráží na lidi, jejichž názory na svět a její situaci se výrazně liší.

Alice je v podstatě vězeňkyní v královském sídle svého dědečka. Musí spoléhat na svého nezávislého ducha, aby měla naději dostat se zpět domů.

Recovery Road

V hlavní roli se objeví dospívající dívka, která se musí vypořádávat se závislostí. Maddie má reputaci pařmenky. Nemyslí si, že má problém, dokud jí školní poradce nepostaví před ultimátum: vyloučení ze školy, nebo odvykačka.

Maddie se rozhodne, že bude trávit noci s ostatními závislými na léčení, zatímco ve dne se bude snažit předstírat, že je vše v naprostém přádku, aby její spolužáci a dokonce ani nejbližší přátelé nic nepoznali.

Unstrung

Unstrung zkoumá profesionální svět tenisu. Luke a Ellie Holtovi, brácha a ségra, soutěží o posun v tenisovém žebříčku. Na první pohled to vypadá, že Holtovi mají vše. Vždyť jde o svět, kde je úspěch podmíněn nejen uměním na kurtu, ale také vzhledem, šarmem a schopností skrývat lidské chyby před fanošuky, kritiky, soupeři a dokonce i nejbližšími spojenci.

Vše ale samozřejmě není tak dokonalé, jak se může zdát. Obrovské rodinné tajemství nyní vyplouvá na povrch a hrozí, že převrátí vzhůru nohama jejich životy i těžce vybudovanou rodinnou „značku“.


Těší vás úspěch obnovených komedií? Zaujaly vás popisky k objednaným pilotům? Který z nich byste rádi viděli na obrazovkách a kdo by měl získat hlavní role?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 195 týdny
Zpráva o prodloužení oblíbeného seriálu Baby Daddy mě velice potěšila :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY