Facebook Twitter E-mail
19. března 2014

Arrow představí další postavy ze seriálu The Flash

Ač se Barry Allen ve Starling City už neobjeví, nemusíme zoufat. Seznámíme se s dalšími dvěma postavami, a to konkrétně v 19. epizodě 2. řady našeho oblíbeného seriálu Arrow.

Výkonný producent Marc Guggenheim na pondělní tiskovce prozradil, že v seriálu budou hostovat Danielle Panabaker (Shark, Necessary Roughness) a Carlos Valdes (broadwayský muzikál Once).

Panabaker bude hrát Caitlin Snow, expertku na bioinženýrství, která ztratila svého snoubence během výbuchu urychlovače částic ve S.T.A.R. Labs v Central City (Tipuje se, že by se z ní později mohla vyklubat Killer Frost). Valdes ztvární Cisca Ramona, mladého génia ze S.T.A.R. Labs (Mohl by se z něho stát člen Justice League známý pod přezdívkou Vibe).

„Nápad představit tyto dvě postavy se nám velmi zamlouval, neboť 19. nebo 20. epizoda měla být zaměřena na Flashe, prozkoumat více v Arrowovi jeho svět, a teď to můžeme uskutečnit, aniž bychom platili Grantovi Gustinovi, že bude po celou dobu ležet v bezvědomí na lůžku,“ vysvětlil Guggenheim a dodal, že se Barry z komatu do premiéry neprobudí.


Zaujal Vás Flash, jste zvědavi na nové postavy?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Elkom
před 187 týdny
pravdepodobne je to myslené že sa neobjaví do konca druhej sérii aspoň dúfam...
Iveta Kovářová
před 187 týdny
Nové tváře ... super. A na The Flash jsem zvědavá. :D
24ron24
před 176 týdny
Zdravím oneskorene, ale predsa sa pýtam, že či tu niekto nevie kto by to mal...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY