Facebook Twitter E-mail
18. března 2014

Pretty Little Liars: Spoilery z PaleyFestu 2014

Jeden z panelů na letošním PaleyFestu zabrali také herci a tvůrci populárního teen seriálu Pretty Little Liars (Prolhané krásky). Všichni zúčastnění měli v divadle Dolby Theatre v Los Angeles důvod slavit. PLL jako první seriál z ABC Family dostal tu možnost být součástí této akce.

Panelu se účastnilo zhruba 2 000 nadšených fanoušků. Během devadesátiminutové prezentace však příliš tajemství odhaleno nebylo. Alespoň ne ze začátku. Postupně se však zúčastnění rozpovídali o úterním finále čtvrté řady, o tom, co se stalo v noc Alisonina zmizení, a také o rychle se blížící páté sérii, ve které nebude chybět Caleb.

Alison, vítej zpět

Pátá série se začne natáčet již za pár dní. Jedním z hlavních příběhů bude začlenění Alison do světa, který před lety opustila. Z naší skupinky čtyř se tedy stane pětičlenná parta.

„Celá dynamika se změní,“ řekla Sasha Pieterse. „Alison je nyní oběť. Myslím, že když to dřív bývala pětka, měla holky pěkně pod palcem. A pak se z nich stala čtverka.“ Alison byla dlouho pryč, takže ze začátku bude mezi dívkami vládnout napětí, jelikož vlastně neví, kdo Alison nyní vlastně je. „Alison se úplně změnila. Holky o ní neví nic, neví, čím si prošla,“ prozradila dále herečka. „Její návrat bude těžší, než by měl být.“

Temná stránka Ezry

Od loňského února bylo jasné, že se Ezra bude vyvíjet trošku temněji než doposud. „Vždycky jsem si myslel, že v tom ale musí být ještě něco víc,“ řekl Ian Harding. „Byla to sranda trochu se odvázat.“

A připravte se na dnešní finále. Na fanoušky páru Ezria čeká v této epizodě prý šokující twist.

Caleb se vrací do Rosewoodu

Před pár dny bylo oznámeno, že se herec Tyler Blackburn vrátí v páté sérii v roli Caleba. Ve zprávě bylo uvedeno, že se tak stane v některé z prvních epizod nové série. Nyní bylo upřesněno, že to bude ve výročním stém dílu, tedy v páté epizodě páté série.

Není ale nyní milostný život Hanny až dost komplikovaný, když má Travise a detektiva Holbrooka? „Má přece na výběr, nezbavujte ji možností!“ odpověděl producent Oliver Goldstick.

Uzavře se děj Ravenswoodu?

ABC Family před pár týdny zrušila spin-off Ravenswood, který tak zůstal bez důstojného ukončení. Na otázku, zda se fanoušci dočkají nějakého konce, producent Joseph Dougherty odpověděl: „Pokusíme se. Věděli jsme, kam máme namířeno, ale stanice naši cestu předčasně ukončila.“

Šance na film

O filmu PLL se prý mluví neustále. Jak vážné tyto konverzace jsou, to se však teprve uvidí. „Mluvíme o tom v jednom kuse. Moc by mě lákalo napsat scénář a zrežírovat to,“ prozradila Marlene King.


Viděli jste již včerejší finále? Jak jste s epizodou a celou čtvrtou sérií spokojeni? Těšíte se na červen, kdy se začne vysílat pátá řada?

Další díly seriálu

Veronica Mars: Spoilery z PaleyFestu 2014 (15. 3. 2014)
Paleyfest 2014: Orange is the New Black (16. 3. 2014)
PaleyFest 2014: Zemře matka na konci HIMYM? (18. 3. 2014)
Pretty Little Liars: Spoilery z PaleyFestu 2014 (právě čteš)
Paleyfest 2014: The Originals (23. 3. 2014)
Paleyfest 2014: The Vampire Diaries (24. 3. 2014)
Paleyfest 2014: Agents of S.H.I.E.L.D. (25. 3. 2014)
Paleyfest 2014: Lost (Ztraceni) (26. 3. 2014)
Paleyfest 2014: Masters of Sex (27. 3. 2014)
Paleyfest 2014: Community (30. 3. 2014)

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Michell
před 192 týdny
Doufám, že se PLL také nebude zbytečně natahovat jako seriály typu HIMYM a...
WhiteSparkle
před 192 týdny
Na PLL panel jsem se dívala živě, holky (a kluci samozřejmě) byli skvělí,...
MountainLionet
před 192 týdny
Předem se omlouvám za případné spoilery, ale nepředpokládám, že to bude číst...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY