23. 12. 2007

Hrdinové v novém roce na Primě

Konečně po několika měsících dabingu a dalších pár měsících, co je Prima sušila v šuplíku, přijdou Heroes na naše obrazovky.

Hrdinové v novém roce na Primě

A až vám prozradíme, kdy to bude, tak nebudete vůbec nadšení. Prima se totiž rozhodla velmi podivně, že jeden z nejlepších seriálů posledních let, a to jak divácky tak kriticky nasadí zcela mimo „primetime“ a to na každý čtvtek přibližně od 22:15, počínaje 3. lednem 2008.

Pro všechny fanoušky to je značné zklamání, protože se tento báječný seriál jistě nerozšíří mezi širší veřejnost. V tomhle čase většina normálních (čti pracujících) lidí chodí běžně spát a filmy i seriály po desáté večer zcela vypouští, v lepším případě si je nahrává na video.

Skoro to vypadá, že se Prima takové pecky, kterou prý vyfoukla Nově před nosem, zalekla. Původně se očekávalo, že Prima nasadí seriál již na podzim do jejich „hrdinského“ podzimu. A když jsme se konečně dočkali, tak nasadila seriál na takový zabijácký čas, kdy seriály sleduje jen pár fajnšmejkrů a opravdových fanoušků, kteří už ale veskrze seriál dávno viděli. S takovouhle dost silně pochybuji o tom, že seriál bude mít dostatečnou sledovanost na to, aby se Prima odhodlala koupit i druhou sérii, která je o něco málo slabší.

A co si myslíte vy? Už jste seriál viděli a budete ho sledovat? Nebo to bude pro vás novinka a o to důvody sledovat Hrdiny budou větší? A myslíte si, že tyto seriály by se měly vysílat až jako druhořadá tvorba za Velmi křehkými vztahy, někdy v noci? Ozvěte se v diskuzi ke článku.

Kdo nesdílí není Čech! 
Fruiko

Lukáš Nedvěd

Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.
Poslední komentáře38zobraz všech 38 příspěvků
Yukari

Yukari

neviete niekto kedy začnú dávať 2. sériu Hrdinov na Prime? Ja viem, že som asi jediná, čo to nesťahuje...
hodně dávno
dkjane

dkjane

ale kdepak... nejsi jediná. já jsem na tom stejně. a bohužel mám dojem že druhou řadu vůbec dávat nebudou....
hodně dávno
megawir

megawir

urcite vysilana bude, protoze PetrSF dostal na starosti oficialni preklad pro dabing.. takze se...
hodně dávno
Další články k tématu