Facebook Twitter E-mail
25. března 2014

The X Factor UK: Cheryl Cole se vrátí!

Ano, je tomu tak. Již na samém konci loňského roku jsme vás informovali o této možnosti, která se nyní stala skutečností.

Cheryl Cole se vrací ke stolu porotců pro 11. sezónu. V pondělí 10. 3. 2014 to přes sociální síť Twitter potvrdil sám Simon Cowell.

„Je to oficiální! Cheryl je zpátky,“ uvedl Simon. „Dejte si pozor, co si přejete.“

Hvězda někdejší skupiny The Girls Aloud byla porotkyní britského pořadu až do roku 2010. Předtím krátce působila jako porotce v dnes již zrušené americké verzi. Cowell řekl, že její návrat bude přínosem při hledání celosvětové superstar.

„A co je nejdůležitější, je skvělý soudce talentu,“ řekl Cowell.

Cowell nedávno oznámil svůj návrat do show po tříroční pauze. Naposledy, když dělal porotce v britské verzi, měla finální epizoda přes 17,2 milionu diváků. Letošní finále bez Simona Cowella jednoznačně přitáhlo méně diváků, dosáhlo pouze 9,11 milionu diváků. To bylo dokonce méně než konkurenční show od BBC Strictly Come Dancing (původní show, z které vychází Dancing with the Stars).

Stanice ITV, na které se show vysílá, má od loňska na X Factor podepsanou tříletou smlouvu. Garry Barlow a Louis Walsh sice hlásají, že show opouští, nicméně jejich odchod ještě není oficiálně potvrzen mluvčím soutěže.


Tak se ptáme ještě jednou. Jste rádi za návrat Cheryl a Simona? Budou vám Barlow a Walsh chybět?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
LenkaTalaskova
Autorka je Whedonovec a fanynka sitcomů, fantasy a dramat. Nejraději se začte do povídek její nejoblíbenější série Fifty Shades Trilogy. Kromě toho překládá seriál The Crazy Ones.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

fandapcd
před 186 týdny
Konečně. Tak zas budu čekovat :D
ragelly
před 174 týdny
Tak nakonec Simon, Cheryl, Louie a Mel B... nevím nevím, co si o tom...
Alexka
před 174 týdny
Jsem na tom podobně, ale doufám v příjemné překvapení :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY