Facebook Twitter E-mail
23. března 2014

Showrunneři Game of Thrones podepsali nové smlouvy

Momentálně se sice nedočkavě vyhlíží start čtvrté série Game of Thrones (Hry o trůny), přichází ale také další znamení, která signalizují, že se nebude jednat o sérii poslední.

HBO se totiž rozhodla podepsat nové smlouvy s dvojicí hlavních showrunnerů Davidem Benioffem a D.B. Weissem. Jedná se o kontrakty na další dvě sezóny.

Nová dohoda předpokládá rozšíření seriálu na minimálně šest sérií. Ačkoliv stanice dosud oficiálně seriál neobnovila ani pro pátou sérii, nikdo o prodloužení nepochybuje. Game of Thrones je momentálně nejsledovanějším seriálem HBO (v průměru okolo 14,3 milionů diváků na všech platformách) a jen kousek od toho, aby překonal The Sopranos (Rodina Sopránů) a stal se nejpopulárnější show stanice všech dob.

Programový ředitel HBO Michael Lomborado si dvojici tvůrců nemůže vynachválit a nedávno jejich práci okomentoval: „Četl jsem již spoustu scénářů. David a Dan nejsou jen dobří, oni jsou výjimeční scenáristé. Jejich scénáře jsou naprosto oslňující, jen těžko jsem četl něco lepšího.“

Game of Thrones se vrátí již 6. dubna. Pokud jste to již neudělali, tak si můžete zkrátit čekání prohlédnutím našich posledních dvou fotočlánků. První přináší Promoplakáty ke 4. sérii a druhý pak módu červeného koberce.


Kolika sérií se Game of Thrones nakonec dočká? Najde se vůbec někdo, kdo pochybuje o prodloužení?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Earenis
před 191 týdny
Bezva zpráva, ale předpokládám, že ani 6. serie nebude poslední, vzhledem...
Carljack
před 191 týdny
Vynikající zpráva, ale velmi očekávaná, takže nepřekvapí. Věřím, že ani 6.série...
ševča
před 189 týdny
No bez nich by to nešlo.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY