Facebook Twitter E-mail
24. března 2014

Da Vinci’s Demons: Nové postavy ve druhé sérii

První epizoda druhé série televizního seriálu Da Vinci's Demons je odvysílána a my se můžeme seznámit s novými postavami.

Ima (Carolina Guerra) – Incká velekněžka, která je neuvěřitelné krásná a má vliv na svůj lid, který nemá ani císař Topa.

Král Ferrante (Matthew Marsh) – Obávaný vůdce jednoho z nejmocnějších národů v Itálii. Je o něm známo, že hrdě ukazoval mumifikované mrtvoly svých nepřátel.

Vévoda Alfonso (Kieran Bew) – Jako syn Ferranteho a budoucí král Neapole, Alfonso nikdy neztrácí ze zřetele moc, kterou disponuje. Nicméně jeho vlastní ambice by mohly být jeho největším problémem, pokud se dostane do cesty svému arogantnímu otci.

Amerigo Vespucci (Lee Boardman) – Dodavatel kuriozit. Amerigo podniká v lukrativním byznysu zajištění exotiky pro bohaté. Jeho konexe se prokážou být cenné pro Da Vinciho a jeho přátele, ačkoliv stále hledá způsob, jak profitovat, někdy i na jejich úkor.

Televizní stanice STARZ nám představila zmíněné postavy v následujícím vi­deu.

Na druhou epizodu s názvem The Blood of Brother se můžeme těšit již 30.března.


Těšili jste se na druhou sérii? Zamlouvají se vám nové postavy?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Metrix
Autor je naprostým seriálovým fanatikem, který každou volnou chvíli něco sleduje. S velkou chutí se pustí do jakéhokoliv žánru a ničeho se nezalekne.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tulrika
před 194 týdny
Není vévoda Alfonso, ten co se oženil SPOILER » s Lukrecií Borgiou? «To by se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY