25. 3. 2014

Paleyfest 2014: Agents of S.H.I.E.L.D.

Paleyfest 2014: Agents of S.H.I.E.L.D.

Další seriál, který byl v pořadí na programu letošního Paleyfestu, byl v neděli Agents of S.H.I.E.L.D. Pro herce a producenty Agentů se jednalo o jejich první společný panel na Paleyfestu. Z herců si událost nenechali ujít Clark Gregg, Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge a Iain De Caestecker; doprovázeni byli producenty Maurissou Tancharoen, Jedem Whedonem, Jephem Loebem a Jeffreym Bellem. Fanouškům zde byla promítnuta i nová epizoda, která se bude vysílat až 1. dubna.

Návštěvníci panelu si domů odnesli spoustu skvělých zážitků. Určitě budou vzpomínat na to, když Clark Gregg dvakrát opustil své místo, aby mohl obejmout své fanoušky. Do paměti se jim dozajista vryla i vysněná představa Ming-Ny Wen, která žertovala, že by byla v sedmém nebi, kdyby se ukázalo, že Skye je dítě May a Thora. Fanoušky však nejvíce zajímalo, jaká je role seriálu v rámci filmového světa Marvelu, a jak se to v seriálu i filmech promítne.

Další crossover již za dva týdny!
Fanoušci filmů z dílny Marvelu jistě ví, že 4. dubna má premiéru Captain America: The Winter Soldier. Jen pár dní poté budou události, které se ve filmu odehrají, promítnuty i do světa Agentů, a to v epizodě, která poběží hned 8. dubna. V průběhu panelu na crossover producenti seriálu několikrát upozorňovali a vyzývali fanoušky, aby si dvojku Kapitána určitě nenechali ujít. Jednalo se o větší propagaci než u crossoveru s Thorem 2, takže je možné, že tentokrát budou mít události z filmu na seriál poněkud větší vliv.

Budoucnost je naplánovaná, ovšem jistá zatím není.
Žádná oznámení o obnovení nebo zrušení seriálu na Paleyfestu nepadla. Ani samotní herci a producenti neví, zda se vůbec druhé série dočkají, ale pevně v to všichni doufají. Fanoušci se však dozvěděli, že příběhy mají scenáristé přesně naplánovány a moc dobře vědí, kam míří. „Od začátku jsme věděli, k čemu bude tato série směřovat. Máme také naplánované, co by se mohlo odehrávat ve druhé sérii i ve třetí. Ale to už je až moc ambiciózní,“ nechal se slyšet Bell.

Fitz a Simmons byli inspirováni Dannyho parťáky.
Fanoušci se na Paleyfestu dozvěděli jednu velkou zajímavost. Fitz a Simmons měli být původně oba muži. Role byly založeny na postavách Virgila Malloye (Casey Affleck) a Turka Malloye (Scott Caan) z Dannyho parťáků (Ocean's Eleven). „Chtěli jsme mít v seriálu dvojici kamarádů, kteří spolu vyrůstali a znali se už léta. Aby to byli parťáci,“ prozradila Tancharoen. „Než jsme se nadáli, ve dveřích se objevila slečna Henstridge a naši vizi nám sebrala.“

Agentka May se původně jmenovala jinak.
„Původní jméno agentky May bylo agentka Rice, jenže poté byla obsazena Ming-Na Wen,“ přiznává Tancharoen. „Takže z agentky Rice sešlo.“

Elizabeth Henstridge by chtěla scénu s Lokim.
Moderátorka panelu, Felicia Day, položila hercům otázku, kterou postavu ze světa Marvelu by chtěli hrát. Otázka byla nakonec pozměněna a vzniklo z ní, se kterou postavou by chtěli natočit nějakou scénu. Henstridge okamžitě přišla s nápadem, že by chtěla scénu, kde by se Simmons a Loki sešli na čaj. Clark Gregg k tomu měl hned moc trefnou poznámku: „Já jsem scénu s Lokim měl. Řekl bych, že by ta tvá scéna s čajem moc nedopadla.“ (pozn.: Loki agenta Coulsona ve filmu Avengers „zabil“)

Závěrem všechny fanoušky moc potěšilo, že zbylé díly budou odvysílány bez dalších přestávek a mohou tak od 1. dubna ke zbytku série usedat pravidelně každý týden.


Plánujete jít do kina na Captain America 2? Máte rádi filmové crossovery se seriálem? Těšíte se na zbylé díly?

Další díly seriálu
Úderná hláška pro podporu sdílení. 
Gabik.029

Gabik.029

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
manro

manro

Konečně skončí přestávky super to byla nejvíc pozitivní věc z celého článku. :-) Jinak uvidíme jak...
hodně dávno
emily84

emily84

Pauzy ve vysílání SHIELDu, jsou nepochybně způsobeny propojením z filmovým světem. Na podzim bylo...
hodně dávno
dvoumetrovazizala

dvoumetrovazizala

emily84 Sice nesleduji program ABC, ale předpokládám že vynechávky byly způsobeny olympiádou, americkým...
hodně dávno
Další články k tématu