Facebook Twitter E-mail
29. března 2014

BBC America objednává komedii Almost Royal

BBC America oznámila první samostatně připravovanou skriptovou komedii. Ponese název Almost Royal a dokonce už se i ví, kdy si odbude premiéru. Poprvé se v programu objeví v červnu po finále jiného hitu stanice Orphan Black.

První řada seriálu bude mít sedm epizod. Příběh se soustředí na Georgieho (Ed Gamble) a Poppy (Amy Hoggart) Carltonovy, dědice Caunty Manor, velké venkovské usedlosti v anglickém Norfolku. Ti se těší privilegovanému životu, protože jsou vzdálenými potomky britské královské rodiny. Georgie ani Poppy nikdy v životě nepracovali ani jediný den a nejsložitější problém, který ve svém životě dosud museli řešit bylo, když chtěli svému komorníkovi vysvětlit, co jim má kuchař připravit k obědu. Přesto se dohodnou, že se vydají na neoficiální turné po té nejlepší zemi na světě – tedy USA. Svůj výlet vidí jako možnost poznat svět.

K premiéře seriálu využije stanice finále svého hitu Orphan Black. Almost Royal se tedy v programu poprvé objeví 21. června v 10 hodin. Projekt byl vyvinut přímo stanicí, produkován bude Burning Bright Productions a distribuovaný BBC Worldwide. Za kamerou bude stát dvojice Marcus Liversedge a Chris Faith.

Série se připojí k seznamu importovaných britských komedií, na kterém jsou například Absolutely Fabulous, Twenty Twelve, The Inbetweeners, The Thick of It nebo The Office. Na stanici BBC America se připojí ke skriptovým dramatům jako Doctor Who nebo Ripper Street.


Zaujala vás nová komedie? Dáte jí šanci? Patří BBC America mezi vaše oblíbené stanice?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 147 týdny
Viděl to někdo? Já si totiž z traileru nejsem jistá, co to přesně je. Je...
ragelly
před 147 týdny
Já kdysi hledala info a tuším jsem četla, že to je něco jako polodokument,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY