Facebook Twitter E-mail
8. dubna 2014

Rozhovor s herci z Veronicy Mars

Očekávaný film Veronica Mars si odbyl svoji premiéru a vy si nyní můžete přečíst komentáře tvůrce a herců k událostem, které jsme mohli ve filmu vidět.

Proč se Thomas rozhodl, že se Logan přidá k námořnictvu?

Logan Echolls se v určitých aspektech podobá postavě Maya z filmu Důstojník a džentlmen. Tato postava byla na dně a nevěděla, jak dál. Poškozená duše, která cosi našla v armádní disciplíně a srovnala si život. A to mě zaujalo. Také proto jsem se rozhodl pro noir, jelikož jsem nechtěl ideální, šťastný konec, kde každý dostane to, co chce. Chtěl jsem, aby Logan musel odejít. Nechtěl jsem, aby společně odjížděli při západu slunce vstříc šťastným zítřkům, a tak jsem hledal práci, která by ho od ní hned odtrhla.

Budou spolu Logan a Veronica už napořád?

Nechci, aby se z nich stali Barbie a Ken. Jejich vztah bude vždycky bouřlivý. Oba pošramotilo, čím si prošli. Pro takové lidi je těžké mít bezproblémový, klidný a stabilní vztah. Nemyslím si ale, že by se rozešli mimo kameru. Kdybychom natočili další film, rozhodně budou spolu a uvidíme, jak se to vyvine. Vím, že fanoušci milují, když jsou spolu. Ale pokud tomu tak bude, bude to náročné, především to, že je Logan u armády. Mám pocit, že Veronica úplně netuší, čemu se upsala.

Tak moc narážek na závislost… co to mělo znamenat?

Chtěl jsem to udělat tak, aby si Veronica uvědomila všechny správné důvody, proč zůstat na dráze vedoucí do New Yorku. Ale to k čemu ji to táhne, stejným způsobem jako alkoholika flaška, to má tendenci jí rozvrátit život. Je to noir. A jestli si má vybrat tenhle život, chtěl jsem, aby to bylo těžké rozhodnutí, o kterém bude vědět, že pro ni není nejzdravější."

Schvaluje Keith konečně Logana?

„Byl jsem překvapen, že Logan skončil v JAGu a lítá nad Afghánistánem,“ řekl Enrico Colantoni. „Ze všech postav Logan ušel největší kus cesty, změnil se natolik, že ho nyní Keith může považovat za budoucího zetě. To bylo pěkné překvapení. Navíc zachránil Keithovi život. Co se týče Logana, může být vděčný a teď musí přehodnotit svůj názor na vztah Logana a Veronicy.“

Skončila Mac se svojí pohodlnou prací v Kane Software?

„Vypadá to tak,“ připouští Tina Majorino. „Nejsou známy žádné detaily, ale pomáhá Veronice.“

Vrátil se Weevil ke svým starým zvykům, aby se ochránil?

„Myslím, že to tak musíme brát, leda jste ochotni uvěřit, že jsem se účastnil nějaké nedělní charitativní jízdy,“ říká Francis Capra se smíchem. „Jeho rodina tím bude trpět. Rozhodně nebude jednoduché vychovávat dítě, mít šťastnou manželku a toulat se mezitím na své motorce se svými kámoši, to není zrovna obrázek typické, spokojené rodinky. Ale vím, že Eli to zvládne. Je to bojovník. Dobrej chlap.“


Líbil se vám film? Splnil Vaše očekávání?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Melindaaaa
před 189 týdny
Komu se po Veronice Mars stýská tak jako mně, tak nám všem udělal Rob obrovskou...
Lill
před 189 týdny
Ja som sa na túto knihu už tu pýtala, založila som pri seriáli diskusiu, lebo...
Melindaaaa
před 189 týdny
Pro znalce seriálu i filmu není recenze spoilerová vůbec. Spoilerové...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY