Facebook Twitter E-mail
30. března 2014

Chyler Leigh se objeví v letní dramedii NBC Taxi Brooklyn

Dvanáctidílný seriál Taxi Brooklyn pochází od produkční společnost EuropaCorp Television a nyní ho koupila NBC, aby ho mohla zařadit do svého letního programu.

Jedná se o hodinovou akční dramedy; na první sérii je naplánováno dvanáct epizod. Série je založena na filmu Luca Bessona Taxi. V hlavní roli se objeví Chyler Leigh, která naposledy hrála Lexie v seriálu Grey´s Anatomy (Chirurgové). Seriál byl natáčen v Brooklynu, Queens a na Manhattanu.

Seriál se soustředí na postavu Cat Sullivan (Leigh), která chce následovat svého otce. Ten byl policejním detektivem v New Yorku a byl záhadně zabit ve službě. Poté, co se připojí ke sboru, se pokusí odhalit pravdu o smrti otce, což však vede jen k tomu, že je degradována k pěší hlídce. Tam potká taxikáře Leo Romba (Jacky Ido), kterého si vezme, aby mohl zůstat v zemi. Výměnou za to získá taxikáře se skvělými řidičskými dovednostmi. Společně pak brázdí New York a řeší případy.

Série byla produkována EuropaCorp Television společně s francouzským televizním kanálem TF1. Jako výkonný producent a hlavní showrunner bude působit Gary Scott Thompson. Ten už na NBC dříve působil, když měl na starosti seriál Las Vegas: Kasino.


Zaujal vás seriál? Těšíte se na návrat Chyler Leigh?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kneznaL
před 224 týdny
Zajímavě vypadající seriál. Rozhodně mu dám minimálně šanci a pak se uvidí.
Drunk_Queen
před 224 týdny
nevypadá to špatně..
Maarti
před 224 týdny
Jéé, to se mi zamlouvá, moc ráda se budu koukat :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY