Facebook Twitter E-mail
30. března 2014

Franklin & Bash vs. otec Dextera

Právnické duo Franklin & Bash bude v následující čtvrté sérii čelit v soudní síni jednomu z nejděsivějších protivníků: naštvanému Jamesi Remarovi!

Dexterův otec bude v tomto seriálu od stanice TNT totiž hostovat jako Cliff Menders. Tato postava je popisována jako racionální a zastrašující spolumajitel striptýzového klubu, který by s velkým klidem raději ihned vyhodil tanečnici u tyče, než aby jí ze své kapsy zaplatil dolar navíc. Je to člověk, který očekává, že vyhraje každou konfrontaci… včetné té, ve které bude stát u soudu proti Franklinovi a Bashovi.

Remar je seriálovým fanouškům nejvíce známý díky roli Harryho Morgana v Dexterovi. V epizodních rolích jsme jej mohli vidět například v seriálech Upíří deníky, Chirurgové, Jericho, Hawaii 5–0, Wilfred a ve spoustě dalších. Narodil se 31. prosince 1953 v Bostonu.

Ve stejné epizodě jako Remar (avšak v jiné příběhové linii) se objeví i skotský herec Kevin McKidd.

Ten si zahraje postavu Alberta Daughertyho, vévody z Weddingtonu, který se – jako vlastník velkého statku – dostane do sporu se svým sousedem. Jenže Albert by každý spor raději řešil mečem než diskuzí…

McKidd měl dlouhá léta hlavní roli v seriálu Chirurgové. Také se objevil v Římě nebo Cestovateli. Jeho datum narození je 9. srpna 1973.

Čtvrtá série Franklin & Bash bude mít premiéru 20. srpna.


Jste rádi, že na televizních obrazovkách opět uvidíme tátu Dextera? :-)

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 190 týdny
Ty jo, McKidd měl dlouhá léta - to mi znělo jako kdyby tam skončil. Až jsem se...
IrmaVep
před 190 týdny
No já mám pro Remara tak nějak slabost už od Sexu ve městě, takže ho uvidím...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY