Facebook Twitter E-mail
28. března 2014

[SPOILER] opouští Hawaii Five-0!

Pozor, pozor, informace v článku jsou spoilerové, takže pokud se chcete nechat překvapit, nečtěte dál! Varovali jsme vás!

Herečka Michelle Borth, která se již od první série Hawaii Five-0 pravidelně objevovala jako Catherine Rollins, ukončí svoji účast v seriálu v posledních epizodách aktuální čtvrté série…

Ve třetí řadě byla byla Cath povýšena na hlavní postavu, v té páté ale nejnovější členku 5–0 týmu a také McGarrettovu přítelkyni už neuvidíme.

Výkonný producent a tvůrce seriálu Peter Lenkov již dříve sdělil, že předposlední epizoda čtvrté série bude pro Stevea a Cath velmi dramatická:

McGarrett a Catherine zamíří kvůli misi na Blízký východ (do Afghánistánu), aby pomohli kamarádce Catherine a jejímu manželovi dostat zpět syna, kterého unesl Taliban. Něco se však pokazí, takže McGarrett je zraněn a je nucen učinit srdcervoucí rozhodnutí. Epizoda bude obsahovat i flashbacky do Catherininy (vojenské) minulosti.

V této epizodě bude hostovat i bollywoodská herečka Mallika Sherawat, která ztvární postavu jménem Farah. Farah bude mít společnou historii právě s Catherine Rollins.

Tak sbohem, Catherine… :-(


Mrzí vás, že Michelle ze seriálu odchází? A co myslíte, jak dramatický ten její odchod bude?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lill
před 161 týdny
K seriálu som sa dostala len teraz, o tomto článku som vedela, ale...
Sleslikslicka
před 160 týdny
Já právě doufám, že ji při tom jejím úkolu zabijou (to je ode mě ošklivý...
Lill
před 160 týdny
Presnee, úplne s tebou vo všetkom súhlasím.. tak musíme len dúfať :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY