Facebook Twitter E-mail
28. března 2014

Helix dostává druhou sérii!

Pár hodin před odvysíláním finálové epizody první série Helix stanice Syfy oznámila, že objednává druhou řadu tohoto sci-fi dramatu. Následující série bude mít opět třináct epizod.

Bill McGoldrick, viceprezident původního obsahu stanice, prozradil, že natáčení nové řady začne již letos a na televizních obrazovkách se objeví ke konci roku 2015.

Helix měl premiéru 10. ledna a stal se nejsledovanějším kabelovým skriptovým seriálem tohoto časového slotu. První série dosud získala v průměru 2,1 milionů diváků na epizodu, z toho jeden milion patří do skupiny 18–49 let.

„Helix si během první série vydobyl věrnou fanouškovskou základnu. Neuvěřitelně talentované týmy scenáristů a producentů vytvořily thriller, který neustále přináší napětí, překvapení a vysoce kvalitní drama. Těšíme se na druhou sérii, která bude ještě více zapamatováníhod­ná,“ uvedl McGoldrick.

Seriál pochází z produkční dílny Ronalda D. Moorea (Battlestar Galactica) a Stevena Maeda (Lost, The X-Files).

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

_karel_
před 190 týdny
A nemohla bys je třeba poprosit? Takovým tím tvým neodolatelným,...
ufonka
před 190 týdny
Bezvadný! Ten seriál mě baví.
kacka.irena
před 183 týdny
No mělo to moc pěkný rozjezd. Ale na konci mi to už přišlo dost překombinovaný...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY