Facebook Twitter E-mail
30. března 2014

Kdy Syfy vypustí do světa Defiance a Dominion?

Stanice Syfy nedávno oznámila datum premiéry pro poslední řadu Warehouse 13. Nyní je čas na radostnější zprávy. Přichystala si totiž pro nás termín, ve kterém se vrátí seriál Defiance se svou druhou řadou a ve kterém si také svou premiéru vyzkouší novinka Dominion.

Na oba dva seriály se můžete těšit 19. června. Nejprve si premiéru své druhé řady přichystala sci-fi Defiance a hodinu po ní se diváci dočkají pilotního dílu Dominion.

Dominion je nadpřirozené akční drama, které je zasazeno dvacet pět let do budoucnosti. Příběh se odehrává v době po válce mezi armádami andělů a lidí, která od základu změnila celý svět. Hlavní postavou je mladý rebelský voják (Christopher Egan), který brzy přijde na to, že je pravděpodobně jediným spasitelem celého lidstva. Příběh je založen na filmu z roku 2010 Legie.

I Defiance je příběh z budoucnosti. Ti, kteří viděli první sérii, si mohou v následujícím odstavci přečíst, co nás v příští sérii čeká. Můžeme se těšit na to, v jakém stavu se nacházejí životy obyvatel města poté, co Zemská republika převzala kontrolu nad městem. Uvidíme, jaké důsledky to s sebou přinese, a dočkáme se i nového starosty.

Nolan (Grant Bowler) se bude snažit najít ztracenou Irisu (Stephanie Leonidas). Amanda (Julie Benz) získá novou nečekanou roli ve městě a rodina Tarr se bude zoufale snažit udržet kontrolu nad svým kriminálním impériem. V této sérii se připojí také nový starosta Niles Pottinger v podání Jamese Murraye, představí se i nová vojačka Zemské republiky Jessica “Berlin” Rai (Anna Hopkins) nebo další úředník Zemské republiky Viceroy Mercado (William Atherton).


Těšíte se na novou řadu Defiance? Co novinka Dominion, zaujala vás?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Arkantos
před 189 týdny
Konecne datumy :-D Este je to daleko ale tesit sa mozme. Zvedavy som hlavne na...
Vachisek
před 189 týdny
Defiance pecka a jedinečný seriál na trhu aktuálně. Dominionu se trošku bojim...
Cheera
před 182 týdny
Dominion vyzerá zaujímavo len sa bojím dvoch vecí: 1. Aby nakoniec...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY