Facebook Twitter E-mail
31. března 2014

Nurse Jackie má jistou sedmou řadu!

Nurse Jackie (Sestřička Jackie) zůstává ve službě. Stanice Showtime dnes oznámila předčasné prodloužení tohoto seriálu, který se tak dočká již sedmé série. Novinka přichází dva týdny před začátkem šesté série, což značí velkou důvěru ze strany stanice.

Obnovení seriálu před startem současné řady není pro Showtime typickým rozhodnutím. Stanice má většinou tendenci čekat několik týdnů po premiéře, než rozhodne o osudu svých seriálů. Zatím nepadlo rozhodnutí o tom, zda sedmá řada bude pro Nurse Jackie poslední.

Již je známo, že se za rok vrátí showrunner Clyde Phillips. Bohužel, herec Peter Facinelli se naopak nebude objevovat v roli doktora Fitche Coopera pravidelně, pokud se před kamerou vůbec vyskytne. Podle zprávy herec požádal o rozvázání své smlouvy. Již před pár měsíci byl obsazen do hlavní role v NBC pilotu Odyssey.

Nurse Jackie se tak přidává k již obnoveným komediím Episodes, Shameless a House of Lies. Californication se letos na jaře po sedmi letech rozloučí. Budoucnost novinky Happyish je po smrti hlavní hvězdy, Philipa Seymoura Hoffmana, stále nejistá.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY