Facebook Twitter E-mail
4. dubna 2014

V nové sérii Killing se dočkáme i matky Lindenové

Natáčení závěrečné čtvrté série seriálu The Killing je v plném proudu a nyní jsme se dozvěděli, že se v této sérii dočkáme i matky detektivky Sarah Lindenové.

Tuto postavu si zahraje Frances Fisher, která momentálně účinkuje v seriálu Resurrection, ale pamatovat si ji můžete i například z Heureky nebo z mnoha filmů. Na svém kontě má účast v takových trhácích jako Titanic nebo Nesmiřitelní.

Fanoušci tohoto temného dramatu jistě vědí, že Sarah Linden byla svou matkou opuštěna, když byla ještě malá, a následně pak musela vyrůstat v systému pěstounské péče. Z popisu role se dá vyčíst, že matka teď žije v úplně jiném světě a že Sarah objeví její šťastný, stabilní život v střední třídě.

Jak už jsme se dozvěděli dříve, tak to nebude jediný nováček v sérii. Dočkáme se trojice mladých mužů a i ředitelky vojenské akademie. Již dříve bylo oznámeno, že čtvrtá série se bude točit kolem případu z mužské vojenské akademie.


Co na novou postavu říkáte? Zamlouvá se vám herečka? A těšíte se na novou sérii?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY