Facebook Twitter E-mail
8. dubna 2014

NBC objednává drama Aquarius o Charlesi Mansonovi

Stanice NBC objednala dramatický příběh o Charlesi Mansonovi a získala velké jméno pro jednu z rolí. V roli policisty se objeví David Duchovny, tedy herec který se nejvíce proslavil rolemi Foxe Muldera ze seriálu Akta X a Hanka Moodyho z Californica­tion. Ten však bude mít letos poslední sérii, Duchovny tedy nelenil a získal novou roli.

Příběh nese název Aquarius a je zasazen do pozdních šedesátých let. Popisuje poldu, který tajně sledoval Charlese Mansona a Mansonovu rodinu před jejich nechvalně známým vraždícím řáděním. Projekt získal objednávku rovnou na 13 epizod, přestože se v souvislosti s ním objevuje sousloví series event, tedy seriálová událost, což by znamenalo pouze jednu řadu. Scénář napsal John McNamara.

David Duchovny se představí jako policejní seržant s komplikovaným osobním životem, který začíná sledování drobného kriminálníka budujícího kult. Tím sledovaným není nikdo jiný než Charles Manson. Zvraty a komplikace v utajení Duchovnyho postavy a jeho mladšího kolegy je přivedou až na okraj zločinů Mansona a vše může vést k vraždám z případu Tate-LaBianca.

„Tento příběh nás zaujal a ve spojení s televizní hvězdou, jako je David Duchovny, je pro nás velkým lákadlem,“ přiznala ředitelka NBC Jennifer Salke. Bob Greenblatt prozradil, jak moc ho těší spolupráce s Duchovnym: „Poté, co jsem byl zapojen do takových produkcí jako Akta X a Californication, je mi velký potěšením pracovat s Davidem Duchovnym potřetí v tomto přesvědčivém dramatu.“ Aquaris není jediný projekt, který čerpá z příběhu Charlese Mansona, na stanici FOX je ve vývoji projekt Brata Eastona Ellise a režiséra Roba Zombie.


Co říkáte na příběh? Zamlouvá se vám obsazení Davida Duchovnyho?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Helo
před 236 týdny
Hele, nevím... polda v utajení musí občas působit jako parchant... a na to...
ArchitectOfLight
před 236 týdny
Tak znie to zaujímavo a Davida mám rada, myslím, že tomu dám šancu :)
ševča
před 228 týdny
Škoda. Takový seriál bych rozhodně aspoň zkusila, ale když v tom hraje...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY