Facebook Twitter E-mail
9. dubna 2014

HBO odtajnila datum začátku poslední řady True Blood

Na stanici HBO zanedlouho vypukne nová řada jednoho z největších seriálových hitů současnosti Game of Thrones (Hra o trůny). Ve stínu této události možná tak trochu zapadla informace o tom, že stanice sestavila svůj letní program.

V něm se také dočkáme jednoho velkého hitu. Se svou sedmou a zároveň poslední sérií se vrátí upírský seriál True Blood (Pravá krev). Premiéra prvního dílu této série je připravena na neděli 22. června a v závěrečné řadě se dočkáme 10 epizod.

Není to však jediný seriál, který do svého letního programu HBO zařadila. Na úplnou premiéru se chystá seriál The Leftovers od Damona Lindelofa (Lost). První série bude mít 10 epizod a odstartuje v neděli 15. června, tedy po finále 4. série Game of Thrones.

Příběh je založen na knize Toma Perrotta, jejíž děj se odehrává na předměstí města Mapleton, odkud najednou záhadně zmizí přes sto jeho obyvatel. Pár jich tam ovšem zůstane a ti se teď musí naučit žít bez svých blízkých. V hlavních rolích se představí Justin Theroux, Amy Brenneman, Christopher Eccleston nebo Liv Tyler.

Tady ještě něco málo pro fanoušky True Blood:

Těšíte se na poslední řadu True Blood? Co říkáte na novinku The Leftovers?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tempy
před 188 týdny
Bez Erica a Pam by to nebylo to pravé léto! :D
lokot
před 188 týdny
Tak to jsem zvědav.
Desperate houseman
před 188 týdny
Docela se těším, jsem rád že už to konečně skončí :D Někdy si možná zopakuju...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY