Facebook Twitter E-mail
13. dubna 2014

Twin Peaks: Blu-ray set ano, další řada ne!

Když v lednu tohoto roku unikla informace, že David Lynch natáčí promo pro nadcházející Twin Peaks box set, zdálo se, že si každý na tuto informaci udělal vlastní názor. Spolutvůrce seriálu to nazval „další podivnou nepodloženou zvěstí“, zatímco Ray Wise (aka Leland Palmer) řekl internetovému deníku Fangoria.com, že z této kultovní show opravdu ještě něco vzejde. „Jo, natočili jsme promo pro blu-ray před dvěma dny. Už je to hotovo. Nevím jestli jsem byl v právu toto zveřejnit, ale už jsme to dotočili. Co přesně, to nejsem oprávněn říci.“ No, jedno už je jisté, už to není překvapení.

Lidé na eventu Welcome To Twin Peaks mohli vidět video, ve kterém tvůrci odpovídali na otázky fanoušků, kde toto také zmínili. S jistotou máme očekávat blu-ray balíček, nikoli ovšem třetí řadu seriálu nebo něco podobného.

„Zvěsti jsou už takové; zvěsti jsou zvěsti. Vždy se vytvářely zvěsti, na kterých nebyla ani špetka pravdy. Nevím odkud tyto zvěsti pocházejí, ale myslím, že byly založeny na některých nedorozuměních o tom, co se děje. Je pravda, že bude nový blu-ray, kde bude pilot, 1. řada, 2. řada a budou tam věci, které dosud nebyly k vidění. To je vše, co mohu říci,” odhalil režisér.

Co přesně bude bonusový materiál obsahovat, na to si musíme ještě počkat. Je však velmi pravděpodobné, že bonus bude obsahovat předcházející film k seriálu s názvem Twin Peaks: Fire Walk With Me.


*Jste fanoušky Twin Peaks? Uvítali byste spíše další řadu po letech nebo vám vyhovuje chystané blu-ray?**

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
LenkaTalaskova
Autorka je Whedonovec a fanynka sitcomů, fantasy a dramat. Nejraději se začte do povídek její nejoblíbenější série Fifty Shades Trilogy. Kromě toho překládá seriál The Crazy Ones.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

YGHY
před 184 týdny
Ako fanusik Twin Peaks som rad ze sa na tento serial stale nezabuda..... :-)
Ještěrka
před 184 týdny
Já se ani nedivím že další série nebude. Ten co hrál Boba už umřel, a Twin...
Migueli
před 183 týdny
Ještě že tak. Už druhá série stála totálně za hovno...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY