Facebook Twitter E-mail
10. února 2011

Piloty v sezóně 2011/12 (CW)

Stanice CW se letos celkem šetří a objednala si pouhých 6 pilotů. A všechno to jsou dramata. Pojďme si je tedy představit.

Awakening

O Awakening jsme již psali bleskovku v souvislosti s tím, že to trochu vypadá jako Walking Dead pro holky. Hrdinkami seriálu jsou sestry, které se rozhádají, zrovna když začne zombie apokalypsa.


Heavenly

Právnička se dá do kupy s andělem a zatím co ona zachraňuje svým klientům zadky, on musí zachránit jejich duše.


Hart of Dixie

Mladá doktorka z New Yorku zdědí lékařskou praxi v malém jižanském městečku, kde se to jen hemží samými zvláštními charaktery.


Cooper and Stone

Dvě mladé detektivky v Chicagu kromě vyšetřování vražd řeší i módu, hudbu a pop kulturu.


Secret Circle

Příběh o mladé čarodějce přistěhující se do nového města, kde jak zjišťuje, není čarodějkou pouze ona. Navíc jak se zdá, je součástí tajemného klanu a hlavní postavou v staletí-trvající bitvě dobra se zlem.


Danni Lowinski

Mladé kadeřnici se konečně podaří dokončit večerní studium na právech. Ale poté, co s ní zametou všechny právnické firmy, jí nezbývá nic jiného, než si otevřít svou vlastní praxi ve stánku jednoho nákupního centra, kde pomáhá chudým za symbolický poplatek. Jelikož pilot tohoto seriálu se natáčí již od půlky ledna, je celkem vysoká pravděpodobnost, že se tento seriál dostane na obrazovky možná ještě v mid-season. Námět je převzat z úspěšného stejnojmenného německého seriálu, takže pokud se zadaří, bude to pravděpodobně první remake německého seriálu na amerických obrazovkách. Člověk by čekal, že první bude Kobra 11. Hlavní roli v americké verzi získala Amanda Walsh.

Další díly seriálu

Piloty v sezóně 2011/12 (ABC) (9. 2. 2011)
Piloty v sezóně 2011/12 (CW) (právě čteš)
Piloty v sezóně 2011/12 (NBC) (11. 2. 2011)
Piloty v sezóně 2011/12 (FOX) (12. 2. 2011)
Piloty v sezóně 2011/12 (CBS) (13. 2. 2011)
Piloty v sezóně 2011/12 (ostatní) (14. 2. 2011)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

BuBBleS
hodně dávno
bez upoutávek to není ono
Fruiko
hodně dávno
Se docela blbě shání k pilotům, co se většinou ani pořádně nezačaly...
BuBBleS
hodně dávno
to nikoho neomlouvá :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY