Facebook Twitter E-mail
10. dubna 2014

HIMYM: Alternativní konec bude zveřejněn na DVD!

Článek prozrazuje zápletku finálního dílu. Pokud jste ho ještě neviděli a nechcete si kazit překvapení, dál nečtěte!

Finále seriálu How I Met Your Mother bylo jedno z nejočekávaněj­ších. Když se ho však fanoušci 31. března konečně dočkali, na mnohé z nich čekalo pouze zklamání. Na celém internetu odstartovaly diskuze, ve kterých si lidé stěžují na nevhodné ukončení, které si pro svůj oblíbený seriál nepředstavovali.

V posledních okamžicích finále bylo odtajněno, že Ted (Josh Radnor) své vyprávění započal šest let po smrti Matky (Cristin Milioti), která se navzdory svému krátkému účinkování stihla vrýt do srdcí většiny diváků. Smrt Matky však pro některé pozornější fanoušky překvapením nebyla. Problém nastal, když Tedovy děti prokoukly, že Ted je zamilovaný do Robin (Cobie Smulders) a přemluvily ho, aby ji pozval na rande. Spousta názorů se shoduje, že tímto rozhodnutím byl popřen veškerý vývoj postav a seriál tak učinil dva kroky zpět.

Tvůrce Carter Bays prozradil, že tahle verze byla jedna ze dvou, kterou měli s Craigem Thomasem v plánu jako finále seriálu. „Sice jsme točili pouze podle jednoho scénáře, ovšem v postprodukci jsme sestříhali dva možné konce. Nakonec jsme zvolili tenhle a za svým rozhodnutím si stojíme. Ale ta druhá verze se nám také líbila. Druhé, alternativní finále seriálu bude součástí bonusového materiálu na oficiálním DVD deváté série,“ sdělil Bays. Druhá verze by měla být poněkud odlišná od té, kterou se nakonec rozhodli odvysílat.

Všechny důležité momenty seriálu si můžete připomenout v tomto článku a pokud jste tak ještě neučili, můžete se o své dojmy podělit v naší diskuzi.


Patříte k těm, které zakončení seriálu vůbec nepotěšilo? Jste zvědaví, jak vypadala alternativní verze, kterou tvůrci nakonec zavrhli?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Eluap
před 178 týdny
Kdy má to DVD vyjít? Nemáte někdo info?
Drunk_Queen
před 178 týdny
Už to tu zmíněno bylo...
Silencia
před 175 týdny
Nezměnila. Mnoha věcmi jsem byla dokonale překvapená, ale nakonec to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY