Facebook Twitter E-mail
13. dubna 2014

Chloe Bridges zavítá do Pretty Little Liars

Herečka Chloe Bridges, kterou možná znáte jako Donnu LaDonnu z CWčkovského seriálu The Carrie Diaries nebo jako Danu Turner z Disneyho filmu Camp Rock 2, získala novou roli. Tentokrát si zahraje v nové sérii Pretty Little Liars (Prolhané krásky), jehož premiéru fanoušci již nedočkavě vyhlížejí.

Její nová postava se jmenuje Sydney Driscoll a její cesty se zkříží zejména s Emily (Shay Mitchell). Stane se totiž novou členkou školního plaveckého týmu a s Emily se brzy stanou kamarádkami. Diváci se budou se Sydney vídat několik epizod, počínaje třetím dílem páté série, ve kterém si postava odbude svou premiéru.

Informace o tomto castingu přichází jen pár týdnů poté, co bylo potvrzeno, že fanoušky oblíbený Caleb Rivers (Tyler Blackburn) se po zrušení Ravenswoodu k Lhářkám opět vrací. O několik dalších informací se herci a scenáristé podělili i na letošním Paleyfestu.


Těšíte se na novou sérii PLL? Co říkáte na novou postavu? Myslíte si, že by Sydney a Emily mohly být časem víc než jen kamarádky?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nix
před 191 týdny
Samé dobré zprávy :)
Klik
před 191 týdny
Presne na toto som myslela, že 3 lezbičky v jednom týme je až až :D Buď...
Brontofúzik
před 187 týdny
Mohla by byť s Emily, Alison nech je radšej bi a nájde si nejakého...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY