Facebook Twitter E-mail
10. dubna 2014

Finále Agents of S.H.I.E.L.D.: [SPOILER] se vrací!

Pozor, pozor, informace v článku jsou spoilerové, takže pokud se chcete nechat překvapit, nečtěte dál! Stejně tak článek obsahuje spoilery z filmu Captain America: The Winter Soldier, takže bacha na to, varovali jsme vás!

Fanoušci Marvel Cinematic Universe budou touto zprávou určitě nadšeni – ve finálové epizodě první série Agents of S.H.I.E.L.D. se totiž opět mihne sám pan ředitel Nick Fury!

Samuel L. Jackson k této zprávě řekl: „Ano, je to opravdu tak! Minulý týden jsem natáčel scény pro finále série.“ Nezveřejnil však žádné detaily. „Chcete mě nechat vyhodit a zabít? Nemůžu mluvit o plánech Marvelu. Nikdo z nás nemůže,“ dodal se smíchem.

V následujícím odstavci se nachází spoilerové informace z filmu Captain America: The Winter Soldier:

Po zhlédnutí dvojky Kapitána Ameriky jsme ovšem zvědaví, jak toto cameo naváže na události ve filmu, ve kterém byla organizace S.H.I.E.L.D. prakticky zničena a Nick Fury je považován za mrtvého. Sám Fury nad svým hrobem Kapitánovi řekl, že kdyby ho někdo hledal, najde jej právě na hřbitově. Podle Jacksona se ale v seriálu dočkáme některých odpovědí…

Samuel L. Jackson se jako Nick Fury v Agentech objeví již podruhé, své první cameo měl ve druhé epizodě 0–8–4. Poslední epizoda první řady bude odvysílána 13. května. A my se už nemůžeme dočkat!


Také jste zvědaví, jak to tvůrci všechno vyřešili? A těšíte se na Furyho?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

aaaja
před 184 týdny
Já tu jejich provázanost prostě miluju. Uznávam, že pro obyčejného diváka to...
ujdeto
před 184 týdny
Moje řeč :-) Žeru to :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY