Facebook Twitter E-mail
12. dubna 2014

Co chystá Benedict Cumberbatch?

Jistě vás zajímá, co má v plánu Benedict Cumberbatch, představitel slavného detektiva ze seriálu Sherlock. Následující plán se však bohužel netýká nové řady této populární dramatické série, objevila se totiž další zpráva, která jen potvrzuje spekulace o tom, kdy se Sherlock vrátí.

BBC Two chystá pokračování britské minisérie The Hollow Crown. Benedict Cumberbatch bude hrát roli Richarda III. a o režii se postará Dominic Cooke. Cumberbatch se nechal slyšet, že se nemůže dočkat, až tento složitý a zábavný, ale i nebezpečný charakter přivede k životu díky BBC.

Výkonná producentka Pippa Harris o Cumberbatchovi prohlásila: „Jeho herecký rozsah a obratnost z něj dělá ideální volbu pro ztvárnění jedné ze Shakespearových postav v televizi.“ Aby chvály nebylo málo, tak i Ben Stephenson, důležitý článek dramatické části BBC, popsal Benedicta jako jednoho z nejlepších a nejžádanějších herců na světě. Mimochodem, není to jediná role z Shakespearova pera, kterou si zahraje, v srpnu příštího roku se objeví v londýnském Barbican Theatre v klasické tragédii Hamlet.

Zajímavostí jistě je, že jeho herecký kolega a představitel Dr. Watsona Martin Freeman si zahraje stejnou roli jen v jiném prostředí. Ještě tento rok by se v roli Richarda III. měl představit v londýnském West End divadle pod taktovkou režiséra Jamieho Lloyda.


Zajímají vás i ostatní projekty Benedicta? Nebo byste raději, kdyby se věnoval Sherlockovi?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

venalce
před 184 týdny
Shakespeara není nikdy dost, ale Hollow Crown se vyloženě pokouší o moje...
Tempy
před 184 týdny
Nejsem si jistá, zda bych radši neviděla na obrazovce/monitoru Tennanta jako...
venalce
před 184 týdny
V Hollow Crown hrál Richarda II. Ben Whishaw a byl vynikající. Ovšem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY