Facebook Twitter E-mail
10. dubna 2014

Syfy fandí apokalypse a zombíkům!

Stanice Syfy se rozhodla objednat 13dílnou sérii Z Nation od produkční společnosti Asylum. Ta naposledy zabodovala s hororovým filmem Sharknado.

Výkonným producentem je Karl Schaefer (Heuréka). Jedná se o akční zombie sérii – příběh Z Nation se odehrává tři roky poté, co zombie virus zničil život na Zemi a tým všedních hrdinů musí přepravovat posledního přeživšího z New Yorku do Kalifornie, kde funguje poslední virová laboratoř, která čeká na jeho krev. Protože je posledním, tak jeho protilátky dávají velkou naději pro vývoj vakcínu. Zároveň však skrývá temné tajemství, které všechny ohrožuje. Kvůli přežití lidského druhu se vydává na cestu dlouhou více než 3000 mil zdevastovanou a post-apokalyptickou Amerikou.

Zástupce stanice Syfy Chris Regina se nechal slyšet: „Z Nation představuje unikátní novou cestu dávno zavedeného zombie žánru. Místo existenciálního zoufalství tato série nabízí naději, že lidstvo nějakým způsobem nejen přežije, ale zvítězí.“ Z Nation bude mít premiéru na podzim a na produkci se bude podílet studio Asylum.

Z Nation je jedním z mnoha zombie projektů, které se v poslední době objevily a chtějí vytěžit něco z neskutečného úspěchu AMC a jejího megahitu The Walking Dead (Živí mrtví). ABC letos nasadila Resurrection, CW připravuje pilot iZombie a NBC chystá pilot Babylon Fields.


Viděli jste Sharknado? Zajímá vás tvorba studia Asylum? Co na tenhle krok říkáte?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 274 týdny
A kdo ho to teda eskortuje, když je poslední přeživší?
phoebess
před 274 týdny
poslední z New Yorku, alespoň tak to jde chápat taky z tý věty...
ševča
před 274 týdny
A to jako být poslední z New Yorku je být jako poslední s krevní...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY