Facebook Twitter E-mail
8. dubna 2014

HBO obnovuje Game of Thrones pro pátou a šestou sérii!

Tak tohle opravdu dlouho netrvalo. Pouhé dva dny po odvysílání rekordní premiérové epizody nové série Game of Thrones (Hra o trůny) stanice HBO oznámila, že se seriál vrátí za rok s novou řadou. A za dva roky s další! Ano, stanice prodloužila svůj nejúspěšnější seriál současnosti rovnou o dvě série!

„Game of Thrones je fenomén, jako žádný jiný,“ poznamenal Michael Lombardo, prezident programové skladby HBO. „David Benioff a D.B. Weiss spolu se svými talentovanými spolupracovníky pokračují v překonávání sebe sama. Nemůžeme se dočkat dalších vzrušujících příběhů.“

Prodloužení Game of Thrones jistě není pro žádného fanouška překvapením. Seriál kromě rekordní sledovanosti sklízí také pozitivní ohlasy ze strany kritiků. Los Angeles Times jej dokonce označil za „nejlepší televizní seriál všech dob“. Čtvrtá řada se v neděli dočkala sledovanosti 6,6 milionů diváků, což je výrazné zlepšení oproti loňské premiéře (4,36 milionů).

Prozatím nebylo zveřejněno, jak velkou část knih George R.R. Martina následující série adaptují.

První epizodu čtvrté série můžete stále zdarma sledovat na HBO GO nebo na Youtube.


Potěšila vás stanice dvojitým prodloužením? Těšíte se na další seriálové příběhy, nebo spíš doufáte, že se rozhoupe Martin a vydá novou knihu?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Kinetic Scream
před 184 týdny
No neřekla bych, že Hra o trůny bude mít šťastný konec. Sám Martin...
Firox
před 184 týdny
Myslím, že se máme ještě na co těšit ;)
Yanek1
před 184 týdny
Ano. Na mraky dalších zápletek, které povedou jen k dalším zápletkám bez...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY