Facebook Twitter E-mail
14. dubna 2014

Syfy dává zelenou projektu 12 Monkeys

Dalším projektem, kterému dala stanice Syfy zelenou, je 12 Monkeys. Tento projekt je založen na filmu Terryho Gilliama 12 opic, ve kterém se v hlavních rolích představila dvojice Bruce Willis a Brad Pitt.

Tvůrci této nové adaptace již dříve oznámili, kteří herci se na novém projektu budou podílet. Nyní se projekt dočkal oficiální objednávky na 13 epizod a předpokládá se premiéra v lednu 2015.

Hlavní postavu Colea ztvární Aaron Stanford (Nikita) a v roli jeho nejlepšího přítele z post-apokalyptické budoucnosti, Ramse, se objeví Kirk Acevedo. Zatímco Cole cestuje časem a snaží se splnit úkol, kterým je odstranění zdroje smrtící epidemie, Ramse se stará o přežití týmu, který cestování časem umožňuje. K hereckému týmu se kromě něj připojila i trojice Amanda Schull (Suits), Noah Bean (Nikita) nebo Željko Ivanek (Banshee).

Od stanice Syfy to není první projekt, který je založen na filmu. V letní sezóně se představí seriál Dominion, natočený podle filmu Legie.

12 Monkeys se připojí mezi nové projekty, mezi kterými nechybí mýtické drama Olympus, minisérie Ascension nebo nová zombie záležitost od studia Asylum s názvem Z Nation.


Znáte filmovou předlohu? Máte radost, že bude seriálově zpracovaná? Nebo byste raději, kdyby na film nikdo nesahal?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY