Facebook Twitter E-mail
16. dubna 2014

Doctor Who: Další záporák na scéně

Není to tak dlouho, co jsme zjistili, že Doctor pozná nového protivníka. Nyní se dozvídáme, že tento zloduch rozhodně nebude jediným, se kterým se dvanáctý Doctor v nové sérii utká.

V jedné z nových epizod seriálu Doctor Who (Pán času) se objeví Ben Miller. Ten je známý především jako polovina komediálního dua ze show Armstrong and Miller, případně z pokračování The Amrstrong and Miller Show, nebo ze seriálu Primeval (Pravěk útočí).

V nové roli však nebude působit jako vtipálek a vyvolávat úsměvy na rtech diváků; jeho účast sebou přinese zmatek. Objeví se v roli Storming Villaina, tedy Bouřlivého zloducha.

Výkonný producent Steven Moffat v oficiálním prohlášení říká: „Mark Gatiss pro nás napsal skvělého záporáka a my potřebovali někoho speciálního k Peterovi Capaldimu, kdo všechny dokonale usadí. A upřímně řečeno, bylo na čase, aby se Ben Miller objevil v Doctorovi Who.“

„Jako zapálený Whovian nemůžu uvěřit svému štěstí, že se mohu připojit k dvanáctému Doctorovi pro jedno z jeho prvních dobrodružství. Moje jediná obava je, že budou chtít, abych odešel, až to dotočíme,“ nechal se slyšet Miller.


Co na novou postavu říkáte? A co si myslíte o obsazení?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Crazy-Nut*
před 188 týdny
Těším se, hlavně je super, že on seriál sám zná a sleduje, což si myslím, že je...
kneznaL
před 188 týdny
Teeda už se nemůžu dočkat.
Leslie
před 188 týdny
Nějak nemám moc v oblibě překombinované scénáře Moffata a Gatisse (v...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY