Facebook Twitter E-mail
11. dubna 2014

Do Agentů se vrací i Cobie Smulders!

Není to tak dlouho, co jsme u nás na SerialZone zveřejnili zprávu, že se ve finálové epizodě první série Agents of S.H.I.E.L.D. objeví jedna stará známá postava. Jenže to nebylo všechno! Teď tu máme někoho dalšího… a opět, bacha na spoilery – hlavně z dvojky Kapitána Ameriky!

Cobie Smulders (nejvíce známá rolí Robin z How I Met Your Mother) se totiž jako Maria Hillová objeví v epizodě Agentů vysílané 29. dubna! Maria byla poprvé představena v Avengers, větší roli pak měla v aktuální filmové novince Captain America: The Winter Soldier. A právě na tento film bude dvacátá epizoda Agentů také navazovat…

Výkonný producent Jeffrey Bell k obsazení Cobie řekl: „Víme, že Maria teď pracuje pro Stark Industries. Myslím si, že v jistém slova smyslu nyní Maria hledá nový začátek a také další způsoby, jak pomoci světu. Chce najít novou cestu, jak se zapojit a být tak spokojená sama se sebou. Také si myslím, že to je skvělá příležitost, jak zasadit semínko sváru mezi ni a Coulsona. Hillová se po událostech ve filmu evidentně již posunula dál, Coulson je však ten, kdo to nechce nechat být.“

„Coulson teď ví, že mu lidé v S.H.I.E.L.D­.u lhali ohledně TAHITI. Maria byla jeho důvěryhodným přítelem, ale je jasné, že o tom musela vědět. Řekl bych, že to je skvělá záminka pro vytvoření konfliktu,“ sdělil další výkonný producent Jeph Loeb.

Cobie se objevila už v pilotní epizodě, a tak to bude její druhé účinkování v Agentech. Předtím však byla díky HIMYM smluvně vázána k CBS, takže se objevila jen v malém cameu. Tentokrát se ale zdrží o něco déle.

Edit: Přidána první fotka Cobie z epizody 1×20:


Těšíte se na Cobie? A co přesně dělá bývalá agentka S.H.I.E.L.D.u ve Stark Industries?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

paldys
před 205 týdny
Na Cobie se v Agentech dost těším. Ty návaznosti stejně většinou nebývají...
Furiant
před 205 týdny
Do článku přidána první fotka Cobie z epizody 1x20... :)
Sleslikslicka
před 205 týdny
Však to je to nejlepší na Marvelu, ta provázanost. Ve spoustě komiksů mě baví...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY