Facebook Twitter E-mail
11. dubna 2014

Hlas Anglie bude znít ještě po dvě sezóny!

The Voice UK je další z řady pěveckých soutěží, které neztrácejí na popularitě. Ve Velké Británii slaví velké úspěchy a po třetí sérii, která skončila teprve minulý týden, už si BBC objednává ne jednu, ale hned dvě série. A to se původně v roce 2011 rozhodla pouze pro dvouletý závazek.

Třetí série byla vůbec nejúspěšnější ze všech sérií. Za nárůst ratingů a popularity vděčí BBC především Kylie Minogue. Ona a Ricky Wilson (z kapely Kaiser Chiefs) vystřídali Jessie J a Dannyho O'Donoghuea v křeslech porotců. Čtveřici koučů doplňují Tom Jones a Will.i.am.

Kylie si díky svojí srdečnosti a bezprostřednosti získala srdce celé Anglie. To však nezaručuje, že se objeví i v sériích následujících. Nechala se slyšet, že možná bude příliš zaneprázdněná svým turné a nebude se moci zúčastnit. V BBC sice prohlásili, že sestava pro budoucí řady se ještě musí upřesnit, ale že by zároveň byli rádi, kdyby mohli Kyliin pracovní rozvrh skloubit s natáčením show.

Ředitelka kanálu BBC One, vlajkové lodě BBC, Charlotte Moore řekla: „Bylo fantastické vidět, jak se The Voice vrátil ve vrcholné formě a odstartoval zatím skvělý rok na BBC One.“

Ještě pro numerofily: Sobotní druhý přímý přenos přilákal v průměru něco pod 6 milionů diváků. První živé vystoupení přilákalo 6,2 milionu diváků, což je o půl milionu více než pořad o předešlém víkendu.


Máte rádi pěvecké soutěže? A co formát The Voice? Sledovali jste britskou verzi?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Dadulinka
před 184 týdny
Já nereagovala na tvůj příspěvek... :)
Pajky
před 184 týdny
Já vím, ale já byl ten posel špatné zprávy pod tvůj článek :)
Dadulinka
před 184 týdny
To nevadí. Já reagovala na to, že původně byl můj článek delší o jeden...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY