Facebook Twitter E-mail
13. dubna 2014

Comeback pro Lisu Kudrow?

Comeback. Tohle slovo má v souvislosti s touto bleskovkou více významů. Vzpomínáte na seriál Lisy Kudrow (Phoebe z Přátel), jménem The Comeback? Ne? Taky ho můžete znát pod českým názvem Návrat na výsluní. A přesně o tom seriál pojednává.

Hlavní postava Valerie Cherish kdysi (koncem osmdesátých let) zazářila v sitcomu I'm It!, ale po třech sezónách začala seriálu prudce klesat sledovanost a tak byl zrušen a bohužel pro Valerii také velmi rychle zapomenut. Tehdy jí bylo něco málo přes dvacet a byla nadějnou herečkou. Teď je čerstvou čtyřicátnicí, všechny peníze a sláva jsou pryč. Je z ní žena v domácnosti a o smysluplnou roli nezavadila více jak deset let, částečně kvůli jejímu věku a částečně kvůli její osobnosti. Nyní se ale zapřisáhla, že přijde její velká role, její comeback. Přijme roli v reality show s názvem The Comeback, která má zaznamenávat její cestu za slávou a návrat do showbusinessu.

Lisa Kudrow byla tvůrkyní, výkonnou producentkou a scenáristkou společně s Michaelem Patrickem Kingem, bývalým výkonným producentem Sexu ve městě. Lisa se zároveň u některých epizod posadila na režisérskou židli. Seriál z produkce HBO měl premiéru 5. června 2005.

I přes dobré programové umístění (seriál běžel hned po oblíbeném Vincentově světě), měl Návrat na výsluní nízkou sledovanost. Přestože měli recenzenti ze seriálu smíšené púocity, byl nominován na tři ceny Emmy. HBO nakonec seriál po jedné třináctiepizodní sezóně o zrušila.

A nyní, devět let po zrušení, HBO zvažuje obnovení. Lisa Kudrow a Michael Patrick King v současné době vedou jednání s HBO s cílem projednat limitovanou sérii pro The Comeback; dost dílů na to, aby se diváci dozvěděli, kde Valerie Cherish skončila o deset let později.

Ozývají se spekulace, že obnovení The Comeback by mohlo otevřít dveře pro vzkříšení některého dalšího, zrušeného HBO seriálu.


Co byste řekli na obnovení The Comeback? Který jiný seriál z produkce HBO byste rádi viděli znovu na obrazovkách?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mescalamba
před 184 týdny
..nepamatuju si to přesně, ale Carnivále myslím nebylo tak nějak ukončené. A...
Fruiko
před 184 týdny
Carnival byl původně rozplanovan na 5 sezon. Ale byl moc drahý a málo...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY