Facebook Twitter E-mail
17. dubna 2014

The Voice: Pharrell Williams nahradí Cee Lo Greena

Nejvytíženější skladatel současnosti Pharrell Williams, (nesmíme opomenout jeho klobouk :D) se připojuje k sestavě porotců pro příští sérii soutěžního hitu od NBC The Voice. Nahradí původního člena sestavy Cee-Lo Greena, který nedávno oznámil svůj odchod ze soutěže. Nicméně NBC ještě stále musí oznámit, jestli se vrátí i zbytek původní sestavy, jmenovitě Christina Aguilera, Blake Shelton a Adam Levine.

„Pro Pharrella to byl velký rok. Dočkal se uznání za svůj příspěvek do světa hudby – za soundtrack k filmu Já padouch 2, za Grammy oceněnou spolupráci na hitu Get Lucky; jeho píseň Happy byla nominovaná na Oscara,“ řekl Paul Telegdy, prezident alternativní a noční zábavy na NBC Entertainment.

„Jeho dominance v žebříčcích prodejnosti roku 2014 spolu s nesrovnatelnými úspěchy ve světě módy a designu ho činí neodolatelným doplňkem rodiny The Voice,“ dodal ještě Telegdy.

Zpěvák, skladatel a producent Pharrell Williams byl dříve poradcem týmu Usher ve čtvrté sérii The Voice. Vloni v květnu v soutěži vystoupil spolu s Robinem Thickem s písní Blurred Lines. Pharrell je zpěvák a bubeník kapely N.E.R.D. a zároveň i partnerem v produkčním duu The Neptunes.


Líbí se vám změna v sestavě a výběr právě Pharella nebo vám bude chybět Cee-Lo?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
LenkaTalaskova
Autorka je Whedonovec a fanynka sitcomů, fantasy a dramat. Nejraději se začte do povídek její nejoblíbenější série Fifty Shades Trilogy. Kromě toho překládá seriál The Crazy Ones.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY