Facebook Twitter E-mail
13. dubna 2014

Banshee přivítá několik nových tváří

Není to tak dlouho, co na stanici Cinemax skončila druhá série seriálu Banshee. Pomalu, ale jistě se však chystá produkce třetí řady, v níž se objeví několik nových tváří.

Prvním a asi i nejznámějším jménem je britský herec Langley Kirkwood (Black Sails, Outcasts). Ten ve víceepizodní roli ztvární plukovníka Douglase Stowea, bývalého člena elitního komanda, který nyní vede ilegální byznys v kempu Genoa poblíž Banshee.

Meaghan Rath, kterou jsme jako Sally vídávali ve čtyřech sezónách amerického Being Human, si zahraje Aimee King, jediného zástupce zkorumpovaného policejního oddělení rezervace Kinaho.

Z filmové Twilight ságy se do tohoto šíleného městečka přesune Chaske Spencer, jenž ztvární bývalého zástupce šerifa Banshee, Billyho Ravena. Billy je teď však považován svými lidmi za vyvrhela.

A posledním jménem je Tom Pelphrey (The Guiding Light). Ten bude hrát Kurta Bunkera, bývalého skinheada, který si podá žádost o místo zástupce šerifa Banshee.

Třetí série se na Cinemaxu objeví nejspíš opět v lednu příštího roku.


Co si myslíte o těchto nových obyvatelích Banshee? A těšíte se na následující sérii? :-)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Illyria
před 183 týdny
Cekat cely rok na dalsi sezonu je utrpeni :) Diky za info, jsem zvedava, co na...
sonkad
před 183 týdny
Banshee je super.. Prvá séria síce bola trochu lepšia, ale aj tak je to jeden...
MartasW
před 183 týdny
Nemůžu se dočkat další série... :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY