Facebook Twitter E-mail
19. dubna 2014

Čtvrtá série Suits a čtyři nové postavy

Teprve tento týden skončila třetí řada hitu Suits (Kravaťáci) od stanice USA Network a již nyní tvůrci začínají nabírat posily pro novou sérii.

V návaznosti na události finálového dílu víme, že Mike Ross (Patrick J. Adams) bude potřebovat vlastní sekretářku. Novou roli tedy získala herečka Melanie Papalia, kterou si můžete pamatovat ze seriálu Endgame. Její postava se jmenuje Amy a je to bystrá a inteligentní žena, která okamžitě začne rozvíjet svůj vztah s Mikem a bude mu pomáhat jak v osobních tak i profesionálních záležitostech.

Objeví se také Brendan Hines. Toho si diváci mohou pamatovat hlavně díky roli Eliho Lokera v seriálu Lie To Me (Anatomie lži). V Suits si zahraje ve více epizodách a ztvární postavu Logana Sanderse, který je synem bohatého podnikatele. Ten chce rozjet vlastní velkou akvizici, která vyústí ve velký konflikt mezi Harveyem (Gabriel Macht) a Mikem.

Kromě Hinese se ve více epizodách objeví i D.B. Woodside, který má za sebou hlavní roli v seriálu 24 hodin. V Suits ztvární Jeffa Maloneho, bývalého státního zástupce s osobním podílem ve společnosti Pearson & Specter.

Posledním novým členem obsazení se stane Michael Gross. Toho si můžete pamatovat ze seriálu Family Ties nebo jako otce Teda Mosbyho ze seriálu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku). V Suits se objeví jako podnikatel Walter Gillis, zakladatel průkopnické distribuční společnosti, který odráží nabídky na převzetí firmy, zatímco se snaží udržet společnost výdělečnou.


Jak se vám líbilo finále třetí řady? Co říkáte na nové postavy? Zamlouvá se vám nové obsazení?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

amelia.cz
před 204 týdny
Přesně moje slova.
WhiteSparkle
před 204 týdny
Na nové postavy se samozřejmě těším, byť mě nejvíc zajímá Mikeova nová kariéra....
wexzuz
před 198 týdny
Těším se. Uvidíme jak se to mezi Mikem a Harvey vyvrbí, ale doufám že se Mike...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY