Facebook Twitter E-mail
21. dubna 2014

Speciální Lego epizoda Simpsonových

O tom, jak bude legendární žlutá rodinka Simpsonových vypadat v Lego provedení jsme psali poměrně nedávno. Nyní se na povrch dostala informace, že Simpsonovi chystají speciální epizodu v Lego kabátku.

Epizoda s názvem Brick Like Me, která se bude vysílat 4. května, bude celá z kostek Lega. Jedná se o speciální díl, v pořadí již 550. epizodu tohoto nesmrtelného seriálu. V této výroční epizodě se Homer probudí ve světě, kde jsou jeho rodina a všichni ostatní obyvatelé Springfieldu vytvořeni z kostek Lega. Musí se dát dohromady, aby zjistil, jak se do tohoto světa dostal, a hlavně vyřešil, jak se dostat zpátky domů dřív, než uvízne ve světě Lega navždy.

O tom, že Lego poslední dobou táhne, nás mohl přesvědčit nejen set Simpsonových, ale i podobný set tématicky zaměřený na Sherlocka nebo úspěch filmu Lego příběh (The Lego Movie).


Máte rádi Lego? Těšíte se na speciální Lego epizodu Simpsonových? Na kolika epizodách, myslíte, že se Simpsonovi zastaví?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Crazy-Nut*
před 182 týdny
Lego miluju odmalička a Simpsonovi jsou taky srdeční záležitost, takže jsem na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY