17. 4. 2014

Dočká se seriál Blue Mountain State filmu?

Dočká se seriál Blue Mountain State filmu?

Přišlo to, na co se čekalo od úspěchu crowdfundingové kampaně vedoucí k filmu Veronica Mars. Další seriál se rozhodl vyzkoušet oddanost svých fanoušků a rozjel sbírku na stránkách Kickstarter. Zajímavé je však hlavně to, že se nejedná o žádnou známou značku, ale spíš seriál s nálepku guilty pleasure.

Blue Mountain State (Borci z Blue Mountain State) zažil tři série na stanici Spike a v roce 2012 byl ukončen. Následné vysílání na Netflixu či Hulu oživilo zájem fanoušků a tvůrci show nyní doufají, že se jim podaří na Kickstarteru vybrat dostatek peněz na natočení filmu.

„Viděli jsme aktivitu fanoušků na sociálních sítích. Pomohlo samozřejmě i vysílání na Netflixu, fanoušků díky tomu začalo přibývat,“* řekl Alan Ritchson, představitel Thada Castlea. Ritchson se nyní snaží společně s tvůrci Chrisem Romanem a Ericem Falconerem oslovit fanoušky a dodávají: „Lidé, co ho teď objevili na Neflixu, zjišťují, že seriál už se na stanici Spike dál nevysílá. Mnoho z nich se ptá na další sezónu. Nedostali jsme poslední ročník a chceme ho udělat.“

Ritchson, Romano a Falconer se snaží získat 1 500 000 dolarů na produkci filmu Blue Mountain State (momentálně mají na kontě zhruba 275 000 dolarů). Kampaň na Kickstarteru obsahuje také jisté bonusové nabídky určené pro fanoušky. Ty mají různé hodnoty, od osobního poděkování od oficiálního twitterového účtu tvůrců (10 dolarů), přes podepsané plakáty (100 dolarů) nebo poděkovaní v titulcích filmu (200 dolarů) až po lístky na premiéru (750 dolarů) nebo dokonce roli ve filmu (10 000 dolarů).


Podaří se seriál oživit a natočit film? Který seriál je další na řadě? Kterému již ukončenému byste přáli rozlučkový film?

Na tyhle čudlíky nesmíš klikat! 
Pajky

Pajky

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře14zobraz všech 14 příspěvků
Exredaktorka

Exredaktorka

Však jo :). Já jsem si říkala, žes to třeba neviděl a překládal si nějaký článek jako předlohu. V...
hodně dávno
Salem

Salem

tak mě u ševči vždycky udivuje jak se kouká na ty starý články
hodně dávno
Exredaktorka

Exredaktorka

Víš, já si nic nečtu hned, strčím si to do záložek. Jednoduče sleduju moc seriálů a nestíhám držet krok...
hodně dávno
Další články k tématu