Facebook Twitter E-mail
17. dubna 2014

Dočká se seriál Blue Mountain State filmu?

Přišlo to, na co se čekalo od úspěchu crowdfundingové kampaně vedoucí k filmu Veronica Mars. Další seriál se rozhodl vyzkoušet oddanost svých fanoušků a rozjel sbírku na stránkách Kickstarter. Zajímavé je však hlavně to, že se nejedná o žádnou známou značku, ale spíš seriál s nálepku guilty pleasure.

Blue Mountain State (Borci z Blue Mountain State) zažil tři série na stanici Spike a v roce 2012 byl ukončen. Následné vysílání na Netflixu či Hulu oživilo zájem fanoušků a tvůrci show nyní doufají, že se jim podaří na Kickstarteru vybrat dostatek peněz na natočení filmu.

„Viděli jsme aktivitu fanoušků na sociálních sítích. Pomohlo samozřejmě i vysílání na Netflixu, fanoušků díky tomu začalo přibývat,“* řekl Alan Ritchson, představitel Thada Castlea. Ritchson se nyní snaží společně s tvůrci Chrisem Romanem a Ericem Falconerem oslovit fanoušky a dodávají: „Lidé, co ho teď objevili na Neflixu, zjišťují, že seriál už se na stanici Spike dál nevysílá. Mnoho z nich se ptá na další sezónu. Nedostali jsme poslední ročník a chceme ho udělat.“

Ritchson, Romano a Falconer se snaží získat 1 500 000 dolarů na produkci filmu Blue Mountain State (momentálně mají na kontě zhruba 275 000 dolarů). Kampaň na Kickstarteru obsahuje také jisté bonusové nabídky určené pro fanoušky. Ty mají různé hodnoty, od osobního poděkování od oficiálního twitterového účtu tvůrců (10 dolarů), přes podepsané plakáty (100 dolarů) nebo poděkovaní v titulcích filmu (200 dolarů) až po lístky na premiéru (750 dolarů) nebo dokonce roli ve filmu (10 000 dolarů).


Podaří se seriál oživit a natočit film? Který seriál je další na řadě? Kterému již ukončenému byste přáli rozlučkový film?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 151 týdny
Však jo :). Já jsem si říkala, žes to třeba neviděl a překládal si nějaký...
Salem
před 151 týdny
tak mě u ševči vždycky udivuje jak se kouká na ty starý články
ševča
před 151 týdny
Víš, já si nic nečtu hned, strčím si to do záložek. Jednoduče sleduju moc...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY