Facebook Twitter E-mail
18. dubna 2014

Linda Hamilton míří do druhé série Defiance

Druhá série seriálu Defiance se blíží. Nedávno jsme se dokonce dozvěděli, kdy přesně se jí dočkáme. Kromě data vysílání jsme se minule dozvěděli i o několika nových postavách. Tentokrát se objevila informace o další herečce, která se v nové sérii představí.

Novou tváří v seriálu bude herečka Linda Hamilton, jejíž nejznámější rolí je postava Sarah Connor z filmu Terminátor a Terminátor 2: Den zúčtování. V seriálovém světě se její nejvýraznější role připisuje seriálu Chuck, kde si zahrála Mary Elizabeth Bartowski, matku hlavního hrdiny.

V seriálu Defiance se objeví v roli Pilar McCawley, manželky Rafea McCawleyho (Graham Greene) a také matky jeho tří dětí. Od své rodiny však byla na několik let oddělena a nyní se vrací domů. Díky příchodu Votanů a následné válce trpěla Pilar duševní chorobou a neměla přístup ke svým lékům. Ve svém nejhorším okamžiku se pokusila zavraždit své děti, a tak ji Rafe ze strachu o rodinu nechal poslat do ústavu a dětem řekl, že zemřela. Nyní se Pilar vrací s obrovským odhodláním dokázat své rodině mateřskou lásku. Motivy pro její návrat však nemusí být tak jasné a navíc se lidé brzy začnou ptát, kde ve skutečnosti byla posledních několik let.


Co říkáte na nového hosta? Jak se vám zamlouvá její postava? Těšíte se na návrat seriálu?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Drunk_Queen
před 183 týdny
Tady ti to trošku drhne :). Jinak pěkný článek :)
Pajky
před 183 týdny
To je tak, když se potkají dvě myšlenky... :)
Drunk_Queen
před 183 týdny
To taky znám :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY