Facebook Twitter E-mail
19. dubna 2014

Heroes: Reborn bez Claire!

Vypadá to tak, že Claire Bennet nebude jedna z hrdinů minisérie Heroes: Reborn. Herečka Hayden Panettiere v rozhovoru pro Cosmopolitan prozradila, že ji tvůrci neoslovili s nabídkou zopakování si své ikonické role.

„Byl to pro mě šok,“ odpověděla herečka na otázku, zda o chystaném projektu věděla. „Nemám s tím vůbec nic společného. Rozhodně jsem ale zvědavá, jak si s tím tvůrci poradí.“

Panettiere v seriálu celé čtyři roky hrála jednu z hlavních postav, roztleskávačku Claire. Herečka, která v současnosti září v hudebním dramatu Nashville, si nemyslí, že by její role byla v této minisérii přeobsazena. Žádné herecké obsazení dosud nebylo zveřejněno, nicméně stanice NBC nevyloučila možnost, že by se mohly vrátit některé původní postavy.

„Myslím, že půjde o úplně novou skupinku lidí,“ řekla Panettiere. „Kdo ví? Každopádně je to zvláštní pocit, protože si říkáte, že to byl náš seriál, náš domov, naše rodina. Bylo to něco, co jsem z velké části pomohla vybudovat. Doufám, že nenajdou nikoho jiného, kdo by hrál naše postavy, ale bylo by to trošku jako dýka do srdce. Nicméně nikdy nevíte. Rozhodně jim přeju úspěch.“

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Joey Sid
před 187 týdny
"Heroes gradually lowered the quality season by season till we were...
Crazy-Nut*
před 187 týdny
Doufám, že to tvůrci nezkazí, já osobně jsem si tam teda přála původní postavy,...
ševča
před 168 týdny
Seriál, jehož nejznámější hláška je "Zachraň roztleskávačku, zachraň...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY