Facebook Twitter E-mail
12. února 2011

Piloty v sezóně 2011/12 (FOX)

Drama

**Alcatraz **

Seriál točící se okolo jednoho z nejznámějších vězení na světě. O vězení na ostrově Alcatraz. Samotný příběh by se měl zabývat objevením několika vězňů a dozorců, kteří před léty z Alcatrazu zmizeli. Za seriálem stojí J.J. Abrams, tvůrce takových hitů jako jsou Lost, Fringe či Alias. V obsazení mimo jiné můžeme najít i Huga ze Ztracených (Jorge Garcia) či Isaaca z Hrdinů (Santiago Cabrera).


Weekends at Bellevue

Drama založené na knize od doktorky Julie Hollandové se soustředí na psychiatričku sloužící víkendové směny na psychiatrickém oddělení v nemocnici Bellevue. Seriál si na svá bedra naložila Lisa Zwerling (Pohotovost, Event).


Touch

Drama o tom, jak otec zjistí, že jeho němý autistický syn dokáže předvídat budoucnost. Tvůrce Tim Kring naposledy přivedl na svět Heroes. Uvidíme tedy, jestli opět dokáže vytvořit úžasný seriál, než mu ho v následujících sériích stihnou zmrvit.


Locke & Key

Konečně zase jednou něco podle komiksu. Tentokrát podle toho od Joea Hilla. Vše se točí okolo tajemného domu, kam se nastěhuje rodina po smrti svého otce. Brzy zjišťují, že v domě jsou záhadné dveře s nadpřirozenými schopnostmi, jako je například možnost oddělit duši od těla… Okolo seriálu se točí samá velká jména, například mezi producenty najdeme Stevena Spielberga, scénář píše Josh Friedman (Terminátor: Příběh Sáry Connorové) a jednu z hlavních rolí získala Miranda Otto (Pán prstenů).


Terra Nova

Tohle sem možná tak trochu nepatří, protože natáčení je v plném proudu a v televizi se první díl představí již 23. května. Děj seriálu se odehrává v roce 2149. Veškerý život na planetě Zemi začíná vymírat, proto vědci otevřou dveře, díky kterým budou lidé moci cestovat zpátky do prehistorických dob. Rodina Shannonových (otec Jim, jeho manželka Elisabeth a jejich tři děti Josh, Maddy a Zoe) se připojí na desátou pouť osadníků do Terra Nova, první lidské kolonie na druhé straně dveří. Shannonovi s sebou ale nesou velké rodinné tajemství, které by mohlo ohrozit jejich účast na této cestě. Nikdo si ale neuvědomuje, že vědci umístili dveře přímo do středu skupin masožravců.

Komedie

I Hate My Teenager Daughter

Komedie o dvou matkách, z jejichž dcer se stávají přesně takové holky, které nenáviděly, když chodily na střední školu.


Tagged

Komedie točící se kolem kanceláře jednoho koronera v Los Angeles.


Iceland

Skupina starých přátel se dává znovu dohromady poté, co jeden z nich umře.


Family Album

Komedie o prodloužené rodinné dovolené vyprávěná podobným stylem jako seriál 24 hodin.


Little in Common

Tři rodiny jsou mezi sebou provázány skrz své děti – profesionální sportovce.


The Council of Dads

Trochu připomíná Big C. Podobně jako seriál z produkce TV Showtime je o rodiči s rakovinou. Tentokrát je to otec a snaží se přemluvit a zasvětit své přátele do výchovy dcery, aby to mohli v případě jeho smrti převzít po něm.


No Strings Attached

Komedie o dívce, která se sestěhuje se třemi muži. Pracovní název seriálu byl Chicks and D**ks. I aktuální název bude spíše pracovní, jelikož autorka seriálu Elizabeth Meriwether napsala scénář ke stejnojmennému fil­mu.

Další díly seriálu

Piloty v sezóně 2011/12 (ABC) (9. 2. 2011)
Piloty v sezóně 2011/12 (CW) (10. 2. 2011)
Piloty v sezóně 2011/12 (NBC) (11. 2. 2011)
Piloty v sezóně 2011/12 (FOX) (právě čteš)
Piloty v sezóně 2011/12 (CBS) (13. 2. 2011)
Piloty v sezóně 2011/12 (ostatní) (14. 2. 2011)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maroon
hodně dávno
Terra Nova bude hodně epická, to už víme dlouho... Ale volám Alcatraz, protože...
Kahlan
hodně dávno
Locke & Key.ale hlavne asi Alcatraz =D
Salem
hodně dávno
tak se přiklánim k alkarazu

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY