Facebook Twitter E-mail
23. dubna 2014

How I Met Your Dad: Známe Matku budoucnosti!

Fanoušci, seznamte se s budoucí Matkou. Nejnovějším hereckým přírůstkem v pilotu stanice CBS How I Met Your Dad je známá filmová herečka Meg Ryan.

Ryan v tichosti uzavřela smlouvu, v důsledku které bude propůjčovat svůj hlas vypravěčce příběhu, starší Matce, která v retrospektivě vypráví svůj příběh. Objeví se tak ve stejné roli, kterou u sesterského seriálu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) zastával Bob Saget aka budoucí Ted.

Herečka se tedy stane budoucí Sally, která v potenciálním seriálu bude mít podobu Grety Gerwig. Bude svým dětem vyprávět příběh o tom, jak poznala jejich otce. Stejně jako Saget, ani Ryan nebude na kameře nikdy ukázána.

Pilot How I Met Your Dad pochází od tvůrců HIMYM. Projekt se těší mimořádné pozornosti u médií i fanoušků a je jedním z předních kandidátů na objednávku celé série pro sezónu 2014/2015.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Trifi
před 291 týdny
Jasně, budu dalších devět let poslouchat ódu na otce, aby matka...
Ragnarok8
před 290 týdny
Tak na pilotní díl se určitě podívám, ale nevím...obávám se.
Drunk_Queen
před 290 týdny
Myslím, že mi bude stačit pilot :D.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY