23. 4. 2014

How I Met Your Dad: Známe Matku budoucnosti!

How I Met Your Dad: Známe Matku budoucnosti!

Fanoušci, seznamte se s budoucí Matkou. Nejnovějším hereckým přírůstkem v pilotu stanice CBS How I Met Your Dad je známá filmová herečka Meg Ryan.

Ryan v tichosti uzavřela smlouvu, v důsledku které bude propůjčovat svůj hlas vypravěčce příběhu, starší Matce, která v retrospektivě vypráví svůj příběh. Objeví se tak ve stejné roli, kterou u sesterského seriálu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) zastával Bob Saget aka budoucí Ted.

Herečka se tedy stane budoucí Sally, která v potenciálním seriálu bude mít podobu Grety Gerwig. Bude svým dětem vyprávět příběh o tom, jak poznala jejich otce. Stejně jako Saget, ani Ryan nebude na kameře nikdy ukázána.

Pilot How I Met Your Dad pochází od tvůrců HIMYM. Projekt se těší mimořádné pozornosti u médií i fanoušků a je jedním z předních kandidátů na objednávku celé série pro sezónu 2014/2015.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
Trifi

Trifi

Jasně, budu dalších devět let poslouchat ódu na otce, aby matka v posledních devíti sekundách skončila...
hodně dávno
Ragnarok8

Ragnarok8

Tak na pilotní díl se určitě podívám, ale nevím...obávám se.
hodně dávno
Drunk_Queen

Drunk_Queen

Myslím, že mi bude stačit pilot :D.
hodně dávno
Další články k tématu