Facebook Twitter E-mail
27. dubna 2014

Pátek třináctého jako seriál?

Začíná to vypadat, že legendární hororová postava jménem Jason Voorhees z kultovní série Pátek třináctého se podívá do televize. Podle zákulisních informací se momentálně připravuje drama, které je založeno právě na příbězích jedné z hororových klasik osmdesátých let.

Plánuje se, že by série měla být zasazena do dnešní doby v oblasti Křišťálového jezera (Crystal Lake). Na projektu se podílí i Bill Basso (Terminátor 2: Den zúčtování) a Jordu Schell (Avatar). Společně připravují příběh, během kterého se představí Jason v několika různých časových obdobích.

Robert Barsamian, prezident společnosti Horror Inc., která se bude podílet na produkci, okomentoval projekt takto: „Očekáváme, že show představí divákům některé zajímavé směry, o kterých jsme přesvědčeni, že nadchnou nejen stávající fanoušky této hororové série, ale přilákají také nové diváky, kteří budou sledovat situace a postavy v malém městečku Crystal Lake.“

Série momentálně nepatří pod žádnou stanici. Na produkci se budou podílet také společnosti Emmett/Furla/Oasis Films a Crystal Lake Entertainment. Sean S. Cunningham, který produkoval původní film, zaujme roli výkonného producenta.


Zamlouvá se vám tato myšlenka? Líbil by se vám seriál s Jasonem v hlavní roli? Nebo byste si přáli raději oživení jiné hororové postavy?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 186 týdny
Taky bych koukla, Harper's Island byl super a od té doby krom AHS nic.
Butcher
před 186 týdny
To je skvělý nápad!
Majef
před 186 týdny
Sem s tím :D Pátek třináctého miluji jako film a určitě se mi bude libit...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY