Facebook Twitter E-mail
28. dubna 2014

NBC objednala pilot špionážního dramatu Coercion

Předělávky zahraničních seriálů to na amerických stanicích nemívají jednoduché. Ačkoli původní seriály sklidí úspěch, za velikou louží jejich remaky často končí brzy a neslavně. Příkladem za všechny budiž letošní Lucky 7, který ABC zrušila po odvysílání pouhých dvou dílů.

Tentokrát zkusí své štěstí NBC, která si objednala pilot ke špionážnímu dramatu Coercion podle izraelského seriálu Ta Gordin. Projekt pochází ze studa Universal Television a z Keshet Media Group, které stálo i za vznikem původního seriálu. Na projektu se podílejí spolu s izraelským poskytovatelem satelitního vysílání YES, který ho vysílá a společností Tedy Productions, která stojí za produkcí. Scénáře a režie se ujal George Nolfi. Kromě toho je spolu s ředitelem Keshetu, Avim Nirem, výkonným producentem objednaného pilotu. Dalšími výkonnými producenty by se měli stát také Ron Lesham a Amit Cohen, kteří pracovali i na původním Ta Gordin, za YES pak mají být výkonnými producenty Yona Wiesenthal a Giora Yahalom.

Coercion je charakterizován jako vysoce nabitý triller. Děj se točí okolo rodiny O'Connorů. Alex je vyznamenaný válečný hrdina a analytik CIA, oddaný vlastenec, který miluje svou vlast i rodinu. Jenže neví, že jeho sestra i oba rodiče jsou součástí spící ruské špionážní buňky, která byla právě aktivována. Rodiče se návratu do akce zdráhají. Jakmile jsou však vtaženi zpět, začíná jít do tuhého, poněvadž jsou přinuceni špehovat vlastního syna, kterého navíc mají za úkol přimět ke zradě jeho vlasti.

Předělávku izraelského seriálu Ta Gordin NBC vyvíjela již v roce 2012. Tehdy NBC spolupracovala se společností Film 44 Sarah Aubrey (ale ani na imdb není jako producentka) a Petera Berga, který psal scénář. Tato společnost se však na objednaném pilotu už nepodílí. Tehdejší projekt se vyvíjel pod názvem M.I.C.E.


Podaří se pilotu uspět a prolomit prokletí převzatých seriálů?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
corine
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY