Facebook Twitter E-mail
25. dubna 2014

Česká televize prodlužuje!

Jeden z původních seriálů České televize se dočká druhé série! Dnes bylo oznámeno, že se s novými epizodami vrátí letošní novinka, kriminálka Případy 1. oddělení. Herecký i tvůrčí tým z první série zůstanou beze změn.

„Nestává se moc často, že by autoři měli tak jasno v tom, jakou detektivku chtějí dělat a tak důkladně znali, o čem píší,“ řekl Tomáš Feřtek, vedoucí projektu. „Těch prvních čtrnáct epizod pro mě bylo v mnohém zajímavým poučením, jak doopravdy funguje policejní práce a těší mě, že autoři svolili k další spolupráci. Tento projekt rozhodně ještě má šanci přidat další epizody bez ztráty nápadu, překvapivosti a kvality.“

Ke změně dojde v objednaném počtu epizod. Zatímco první řada měla čtrnáct dílů, druhá bude kratší, pravděpodobně šesti až osmidílná. „Chtěli jsme mít jistotu, že máme dost sil a nápadů, abychom kvalitou překonali první sérii,“ prozradili scenáristé Jan Malinda a Josef Mareš.

Během tvorby první řady tvůrci s pokračováním nepočítali. O druhé sérii rozhodl především zájem ze strany diváků, který předčil očekávání. Prozatím není jasné, kdy se druhá série začne natáčet a kdy ji Česká televize nasadí do vysílání.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sarhod79
před 251 týdny
Juchám, tento seriál je moc fobrý
pan Psax
před 250 týdny
Tak natáčení dalších dílů začne už na jaře. Těšme se. )
pan Psax
před 200 týdny
Aktuálně je ve střižně již osmý díl druhé řady.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY