Facebook Twitter E-mail
1. května 2014

TNT objednala The Librarians v čele s Rebeccou Romijn

dříve jsme vás informovali, že si stanice TNT brousila zuby na nový projekt a teď ho posunula dál. Stanice objednala seriál založený na roli Noaha Wylea, a to roli knihovníka ve filmové trilogii o Flynnu Carsenovi – The Librarian.

Hlavní postavu si zde zahraje Rebecca Romijn, která se, stejně jako Flynn, stane členkou pradávné organizace, jež se ukrývá pod Metropolitní veřejnou knihovnou. Tato knihovna tak slouží tomu, aby před světem skryla tajemství kouzelné reality, které je vlastně všude kolem nás. Tato organizace cestuje po celém světě, vyšetřuje různé záhady, bojuje proti starověkým konspiracím a chrání nevinné před tajným a nebezpečným světem magie.

„Filmy o knihovníkovi byly pro TNT obrovským úspěchem. Doslova jsme skočili po příležitosti vybudovat seriál kolem neuvěřitelného světa Deana Devlina a jeho tvůrčích partnerů. Jsme především rádi, že jsme získali takové mimořádné obsazení a jsme vděční je mít na palubě TNT, v době pokračující expanze do akčně-dobrodružného žánru,“ řekl Michael Wright, prezident a programový ředitel pro TNT, TBS a Turner Classic Movies.

Noah Wyle bude výkonným producentem a zároveň bude mít vedlejší roli. Obsazení bude také zahrnovat herce Johna Larroquetteho, Christiana Kanea, Lindy Booth a Johna Kima. Původní herci z filmové předlohy Bob Newhart a Jane Curtin se také objeví.

Seriál má v plánu mít 1O epizod. Můžeme jej očekávat koncem roku 2014.


Jste fanoušky trilogie The Librarian? Jste rádi, že TNT seriál objednala? Co říkáte na to, že hlavní roli má žena a že se také opět setkáme se známými tvářemi?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
LenkaTalaskova
Autorka je Whedonovec a fanynka sitcomů, fantasy a dramat. Nejraději se začte do povídek její nejoblíbenější série Fifty Shades Trilogy. Kromě toho překládá seriál The Crazy Ones.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kneznaL
před 181 týdny
Bezva, těším se.
samotsiew
před 179 týdny
Vypadá to dobře, jen kdy bude přidán sem na serialzone? :D rád bych na něj...
ševča
před 179 týdny
Filmy nebyly špatné, ale nesedí mi tam ta knihovnice. Vlastně i kdyby ho...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY