Facebook Twitter E-mail
29. dubna 2014

CBS oznámila, co se stane ve finále jejích seriálů!

Stanice CBS dnes zveřejnila synopse finálových epizod svých seriálů. Na co se v následujících třech týdnech můžou fanoušci těšit? Kromě jiného cliffhangery, velká odhalení a dramatické následky.

2 Broke Girls (5. května)

Když Caroline zjistí, že Max nemá ukončenou střední školu, rozhodne se pomoct své nejlepší přítelkyni k získání diplomu a k obnovení vztahů s její matkou.

CSI (7. května)

Tým vyšetřuje současný zločin, který se váže na mafiánskou akci, která se stala před 25 lety. Brass musí učinit rozhodnutí poté, co se jeho dcera pokusí o sebevraždu. Treat Williams se objeví v hostující úloze.

Two and a Half Men (8. května)

Alan přizná Larrymu svou skutečnou identitu. Ten i tak dále podporuje Alanovu svatbu s jeho sestrou Gretchen. Během svatby přichází jedno překvapení za druhým, jedno obrovské má na svědomí i Gretchen.

Hawaii Five-0 (9. května)

Zlý génius Ian Wright se vrací, využije Groverovu dceru jako návnadu, aby mu Grover ukradl sto milionů dolarů. Wo Fat uteče z vězení a neočekávaně se vrátí do Oahu.

Blue Bloods (9. května)

Danny neuposlechne rozkazy a vyšetřuje případ, do kterého se neměl míchat. Objeví šokující informaci, která otřese s Frankem; může totiž vyvolat vážné důsledky uvnitř oddělení.

NCIS (13. května)

Tým vyšetřuje, zda byl požár na americké námořní lodi nehoda, nebo úmyslné odvedení pozornosti k tomu, aby z lodi utekl vězeň-terorista. Gibbs se vrací domů, když se dozví o smrti svého otce.

NCIS: Los Angeles (9. května)

Tým a DEA odhalí plány na přepravu velkého množství kokainu z Kolumbie do Států, k čemuž chtějí překupníci využít ponorku. Callen a Sam musí rychle najít chybějící plavidlo. Hetty je předvolána do Washingtonu kvůli důsledkům kontroverzní mise v Afgánistánu.

Person of Interest (9. května)

Tým se uchýlí ke krajnímu řešení, aby zabránil umělé inteligenci – programu Samaritan – dostat se na internet a označit je za své primární cíle. Měsíce trvající bitva s teroristickou skupinou Vigilance vyústí v šokující výsledek.

Criminal Minds (14. května)

Život jednoho člena týmu visí na vlásku. BAU pokračuje ve vyšetřování v Texasu, kde odhalí obrovskou korupci. Garcia je vržena do akce, aby zachránila přítele.

The Big Bang Theory (15. května)

Celý Sheldonův svět se mu mění před očima, hrdina uvažuje o velkém rozhodnutí.

The Millers (15. května)

Carol zažije nejhorší den matek vůbec, když jí Nathan zapomene dát dárek.

Elementary (15. května)

Vzrůstající napětí mezi Sherlockem a Joan zavede jejich partnerství na rozcestí. Oba však své rozdíly načas odloží, když se snaží pomoct Mycroftovi. Ten čelí obviněním ze zrady a vraždy.

The Good Wife (18. května)

Budoucnost společností Florrick/Agos a Lockhart/Gardner je v ohrožení. Firmy přemýšlí o sjednocení, čímž ovšem začnou vyvstávat problémy mezi Alicií a Carym. Diane učiní veké rozhodnutí, když Louis Canning zpochybňuje její úlohu ve firmě.

The Mentalist (18. května)

Nové vodítko ve starém případu donutí Lisbonovou, aby odložila své plány odjezdu do Washingtonu. Jane tak má čas smířit se se svými city k ní a rozhodnout se k akci.

Mike and Molly (19. května)

Molly je nadšená, když ji vezmou do elitního osmitýdenního spisovatelského workshopu v Iowě. Mike ji ovšem prosí, ať nejezdí a neopouští ho na celé léto. Molly musí uvažovat, zda vůbec může zahodit takovou životní příležitost.


Na které finále jste u CBS nejvíce zvědaví? Které bude diváky nejvíce šokovat?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Seraphine313
před 277 týdny
Jsme rádi, že máš radost. :D A za chyby se omlouváme, snad je to už správně....
xtomas252
před 277 týdny
No radost právě nemám, tos to teda vymňouk, law firm bych nechal jako...
Adeelle
před 277 týdny
Jsem zvědavá na Shaldona :D třeba se konečně Amy dočká :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY